Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mennyire lesz...

Szerintetek mennyire lesz könnyebb az idei érettségi mint az eddigiek? A most vizsgázó diákoknak már a 2. tanévét nehezíti meg a járványhelyzet.

Figyelt kérdés
Nyilván nem arra gondolok, hogy pofonegyszerű, dedós feladatokat állítsanak össze, de várható egy kis könnyebbítés szerintetek?

2021. máj. 1. 21:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%
Nem.
2021. máj. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%

Ne viccelj, a feladatok így is dedósak.


A magyarnál max elolvasod mit kell figyelembe venni novellaelemzésnél, azzal egy kettest már kicsikarsz. De azon kívül van egy feladat ahol saját véleményt írsz illetve egy szövegértést ahol csak össze tudsz tán kaparni néhány pontot ha nem vagy degenerált.


A történelemhez ismét nincs hozzáfűzni valóm. Az bukhat meg rajta aki már általános iskolában sem tanult soha semmit töriből. Ha van egy kis minimális alapműveltségnek alig mondható szösszeneted a kettest összekaparod.


A matek lehet húzósabb de ha meg is buksz van szóbeli ahol úgyis átrugdosnak.


Angolhoz szinte semmi tudás nem kell. Én anno összevissza beszéltem minden zagyvaságot és 5-öst kaptam.


Ezen kívül van egy választott tárgy, ha a földrajzot választod akkor szintén nincs szükséged nagy tudományra. Egy csomó feladat szövegértés alapú.



Dedós szint az érettségi egy középiskoláshoz képest.

2021. máj. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van egyébként, csak a matek miatt kérdeztem, mert sose ment. A kettes a cél, a többi tárgy úgyse lesz rosszabb négyesnél.
2021. máj. 1. 23:03
 4/17 anonim ***** válasza:
3%
Vhogy kapard össze, mert idén nincsen lehetőség pótló és javító vizsgára
2021. máj. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Biztos vagyok benne, hogy a kisorsolandó érettségi feladatok közül az egyik nagyon könnyű, de a többit nem hiszem hogy megváltoztatták volna csak az online oktatàs kedvéért.
2021. máj. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
32%
4-es. Ha úgy nézzük akkor a szóbelivel ki tudod javítani, illetve majd csak októberben lesz rá lehetőség.
2021. máj. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
43%
Igen, októberben, de az már egy következő tanév
2021. máj. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha az érettségi egyszerűbb lesz mint amilyen eddig volt, akkor tényleg bárki nyomtathat magának aki akar. Így is nevetséges az egész.
2021. máj. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ezt a magyar I. részt egy alsós is megtudta volna írni :D bár a novellaelemzést kicsit elrontottam, elég zavaros ez a Mikszáth
2021. máj. 3. 12:58
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem egész jó volt :D
2021. máj. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!