Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felesleges az iskolanyitás...

Felesleges az iskolanyitás május 10-étől?

Figyelt kérdés

Amikor visszamegyünk, biztos nagyon kiszúrnak a diákokkal (tisztelet a kivételnek)

1 hónap alatt mit akarnak csinálni?

Ahogy 10-én belépunk a suliba, egyből dolgozatokat íratnak.. valakinek viszgái is lesznek ( nem érettségi)


Miért nem képesek elfogadni hogy ez a diákoknak is nehéz volt mentálisan(is) és nem kéne még utolsó napokban is lehúzni őket ://

Tőlem vissza mehetnénk, de akkor legalább ne tegyenek ránk stresszt viszgákkal meg dolgozatokkal.. majd szeptembertől szivassanak inkább



2021. máj. 2. 03:24
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Mindegy
81 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

November óta a diákok online dolgozatokat írtak. Valljuk be őszintén az online dolgozatoknál nem megengedett segédeszközöket (google, photomath, egymásnak elküldött megoldások, bátyám megírta helyettem a matekot...) használtak a diákok. Természetesen így szinte mindenkinek jobb lett az átlaga. Viszont a jobb jegy mögött nincs ott a valódi tudás.


Tisztelet azoknak akik ezt becsületes eszközökkel érték el.


"ne tegyenek ránk stresszt vizsgákkal meg dolgozatokkal.." Elárulnád, hogy ha nem iratnak dolgozatot akkor mégis mire adjanak jegyet a szerencsétlen tanárok? Talán jobb lenne, ha a diákok mentális helyzete miatt mindenkinek újra kellene járni az adott évfolyamát? Amikor majd érettségizel akkor az érettségi megírása ellen is ugyanezt fogod mondani?


Talán jobban jártál volna, ha a járványhelyzetre hivatkozol.

2021. máj. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Igazad van kérdező.
2021. máj. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%

Azért ez számomra döbbenet, hogy ennyien nem akarnak iskolába menni!!

Tényleg nem hiányoznak senkinek az osztálytársak, baráti társaságok,összenevetések, órai szünetben a jó beszélgetések??? Suli utáni együttlétek??

Ide jutottak a tizenévesek??? Otthon ülve érzik jól magukat???

Sajnálom őket nagyon...:-(

Sz.ar lehet így élni...

2021. máj. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Alfa generáció...ők lesznek a legmagányosabb korosztály...

Amúgy, ez az időszak tényleg mentálisan elég megterhelő, kiborulás volt, nyilván szükség van az iskolára, a szocializációra....de nem azzal a tudattal, hogy a tanárok szivatni fognak....


Szerintem nincs olyan diák, aki végig rendszeresen tanult. Képtelenség. Ebben a helyzetben.

2021. máj. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%

Miért biztos abban mindenki, hogy a tanárok szívatni fognak?

Nálunk nem terveznek ilyet. Ismétlés és összefoglalás lesz abból, amit online nem lehetett rendesen megtanulni. Semmi dolgozatözönt nem lengettek be.

2021. máj. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

“ Alfa generáció...ők lesznek a legmagányosabb korosztály...”


Introvertáltként vicc ezt olvasni, mert hogy imádok (magányosan) itthon ülni egyedül...:D

2021. máj. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%

6# én is, kifejezetten örülök, ha nem kell más személyekkel, mindenkivel foglalkoznom :D


3# "Tényleg nem hiányoznak senkinek az osztálytársak, baráti társaságok,összenevetések, órai szünetben a jó beszélgetések??? Suli utáni együttlétek??"

Ezek közül egyet se tapasztaltam :D ezek mind társasági dolgok, amibe nem vagyok jó, nem érzem magam kellemesen, ha egy csomó emberrel kell egyszerre lennem, megterhelő.

2021. máj. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!