Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek ki fognak nyitni...

Szerintetek ki fognak nyitni az ÁLTALÁNOS iskola felső tagozatai május 10-én?

Figyelt kérdés
Tudom hogy napi többször teszik fel ezt a kérdést, és hogy senki se tudja a választ ameddig a kormány valamikor jövőhéten nem tesz ki valamit. Csak érdekel mert pl. Az egyik ismerősömnek a 2-os testvérei nem mentek 19-én iskolába hanem 2 hétre rá.

2021. máj. 2. 19:17
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Valószínű hogy nem
Valószínű hogy igen
Semmi értelme nem lenne
38 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a felső tagozat igen, a középiskolák viszont már nem. Náluk tényleg semmi értelme nem lenne már, november óta otthon vannak.
2021. máj. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát lehet, de annak nincs nagyobb értelme. Gondoljunk bele, ha csak a 8-ikosokat nézzük. Nekik lesz 3 kompetencia mérés (meg a 6-ikosoknak is) , plusz még az év végi ballagásra is készülni kell ez alatt a rövid 1 hónap alatt. És még nem beszélve azokról a témazáró dogákról amit irtani fognak a tanárok ha vissza megyünk (mondjuk ezt az egész felsővel így csinálják). Szóval szerintem semmi értelme nem lenne.
2021. máj. 2. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!