Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szucs Pali almodta vagy nem?😃

Szucs Pali almodta vagy nem?😃

Figyelt kérdés
2021. máj. 3. 14:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hogy nem 🙄
2021. máj. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
tuti nem, végén másnapos volt :D
2021. máj. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
En mar nem tudom 🤣 Mert az a kendo az ágya mellett volt, de elvileg az "alomban" (ha az volt) odaadta a volt nojenek a kocsmaban.
2021. máj. 3. 14:05
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a másik volt (a fehér, amit a csajtól kapott). Szerintem Erzsi visszavitte neki.
2021. máj. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Ehhhj nem tudom csessétek meg de én együttéreztem palival. Én marha full másnaposan mentem be vizsgázni, már most kicsit jobban vagyok de uuuhh basszameg.

Nem gondoltam volna, hogy ennyire megárt, ha tudom nem iszok tegnap



Na mindegy, hogy érzitek? Milyen lett?

A szövegértésnél egyébként a "mit kíván a magyar nemzet" kérdésre mit írtatok? Én azt irtam ami az idézőjelbe van szerintetek jó vagy elcsesztem?

Mert azelőtt még volt olyan is, hogy függetlenség meg demokracia.

2021. máj. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Előző 😂


Én is azt a négy idézőjeles dolgot írtam

2021. máj. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is az idézőjeleseket írtam. De fb-n olvastam nem hivatalos megoldókulcsot, ott elfogadják az idézőjeleset is és az előtte levőket is. Hogy én mennyit agyaltam,hogy melyikeket írjam..:D de mindegyik jó elvileg:)
2021. máj. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is, percekig nézegettem, aztán úgy voltam vele, hogy oké, simán lehet, hogy jó lesz, nem érdekel :D
2021. máj. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#7 Azt a megoldókulcsot elküldöd?
2021. máj. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
66%
Nem úgy volt, hogy elindult a lánykérésre, felvette a lóherét de útközben bement a kocsmába és ott túl részeg lett tehát nem jutott el Erzsiékhez?? Vagy teljesen rosszul értelmeztem? 😥😥
2021. máj. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!