Budapesten jó gimik?

Figyelt kérdés
Költözés miatt olyan gimnáziumot keresek Budapesten ahol van emelt matematika-töri osztály, illetve legalább olyan ahol fakultációnak fel tudom venni. Ha tudtok szívesen fogadok saját tapasztalatot is😊

2021. máj. 3. 23:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
45%
9, igen, nyilvan, ha 500 gyerekből, aki epp JELENLEG oda jar (aztan ki tudja mennyien vegeztek mar) EGY rosszat gondol a sulirol, akkor rogton kerülni kell. Amugy nem ajánlottam az iskolát, annyit mondtam hogy majdnem 50. helyen van, amit nem ertek, mert ezt erős sulikent szoktak emlegetni. Szoval nem kell mindig a rangsornak hinni. Aminek mi az alapja egyebkent is? Tanulmányi atlag? Község? Tanárok színvonala? Felszereletség?
2021. máj. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
#10 én úgy tudom, hogy az megszűnt. Talán most érettségizik az utolsó évfolyam.
2021. máj. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
#12-es 0022-es tagozatkóddal hirdették meg, és felvettek rá 15 főt az idén. A honlapon még rajta van a felvettek listája is. (emelt szintű angol-matek-történelem)
2021. máj. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#11

Honnan van ez az 500-ból 1 adat? Légyszíves ne csúsztass.

Megkérdeztél 500 embert? (A névtelenséget megfelelően garantálva?)

2021. máj. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

#11 az alapja:

Versenyeredmények, pl OKTV

Érettségi

Egyetemi felvételi sikeresség

Nyelvvizsgák száma


Ilyesmi, de minden rangsor leírja a szempontjait. És ha megnézel egy OKTV döntőt, akkor világosan látszik, hogy melyik suli jó abból a tárgyból.


Lehet, hogy nem rossz az a suli, de a fent említett, mérhető szempontok szerint van 49 jobb suli nála.

2021. máj. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Milyen tanuló vagy? Budapest melyik részére költöztök? Könnyebb lenne úgy iskolát javasolni...
2021. máj. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha jó gimit keres, akkor nem lehet gyönge tanuló.
2021. máj. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
14, nem azt mondtam hogy 500bol csak 1 gondolja, hogy rossz, de te azt irtad, hogy nem tudom kitől hallottad, h szar suli, ezert kerüljük. De azert mert az az egy ember azt gondolja (jelenleg ennyirol tudunk, ennyit irtal) attol meg nem biztos h az.
2021. máj. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!