Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik iskolát ajánlanátok?

Melyik iskolát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrég költöztem a szüleimmel Budára, és iskolaváltás előtt állok. Jelenleg 9-es vagyok, és a tizediket már egy új suliban kezdeném. Elsősorban közgazdasági iskolák érdekelnének. 4-5 tanuló vagyok. A Budai Technikumot néztem ki először, de itt mindenki negatív véleménnyel volt róla, ezért eléggé tanácstalanná váltam. Legfőképpen budai, vagy budától nem túl messze lévő pesti iskolák érdekelnének. Tudnátok ajánlani iskolákat véleménnyel? Előre is köszönöm!

2021. máj. 4. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2021. máj. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:D De ez a suli másfél órára van tömegközlekedéssel a lakhelyemtől, annyit nem szeretnék utazni :/
2021. máj. 4. 16:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Budapest sajnos ilyen... születésemtől fogva itt lakok, egy átlagos tömegközlekedős iskolába járás 1 óra.
2021. máj. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg, Alternatív Közgazdasági Gimi?
2021. máj. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Puskás Tivadar
2021. máj. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!