Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Biztonságos az iskolák újraind...

Biztonságos az iskolák újraindítása május 10-től?

Figyelt kérdés
Szerintem nem, mert Nickelsdorfnál (magyar határ mellett van) az indiai mutáns és mondták az operatív törzsben, hogy akármikor ideérhet. Szóval én nem tartom biztonságosnak az iskolák újrainditását.

2021. máj. 5. 08:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nem fogják kinyitni, pedig már mennék vissza inkább.
2021. máj. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miből gondolod, hogy nem nyit ki?
2021. máj. 5. 08:33
 3/12 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem már nem fogják tovább halasztani a nyitást, hiszen a fő érv eddig az az volt, hogy az érettségi előtt nem lenne jó megfertőződni. Elvileg szombaton adják a tanároknak a második oltást, a 16-18 éves korosztályt is elkezdik oldani, szóval igazából nem lenne indokolt lefújni. Az más kérdés, hogy erre az 5 hétre mi értelme van visszamenni.
2021. máj. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
3-as, a felső tagozat elhalasztása is az érettségik miatt volt? aligha..
2021. máj. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

nem a foci miatt mert sokan mondják hogy az miatt nyit pedig nem mert

[link]

Orbán Viktor a labdarúgó-Európa-bajnokság miatt kockáztat a nyitással – kapta fel a Jobbik az egyre szélesebb körben terjedő véleményt. Ez az elmélet azonban hibádzik, mert az UEFA NEM köti az iskolák nyitásához azt, hogy lehet-e egy város házigazda. Ráadásul két-három olyan tényező is van, ami életszerűbb magyarázatot ad Orbán döntésére.

2021. máj. 5. 08:37
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

Nyilván nem biztonságos, de ettől még elég reális, hogy nyitni fognak.

Nyárra ki akarnak nyitni elég sok mindent, ahogy tavaly, hogy lehessen nyaralni mindenhol.

2021. máj. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
☹️☹️
2021. máj. 5. 09:03
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
#4 valóban, azt elfelejtettem. Ettől függetlenül szerintem nyitni fognak, akár veszélyes akár nem.
2021. máj. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
honnan tudodxd
2021. máj. 5. 09:11
 10/12 anonim ***** válasza:
99%
Mind a két válaszomban szerepelt a 'szerintem' szó, tehát véleményemet fejeztem ki. Sehol sem állítottam olyat, hogy biztosan ez lesz, hiszen nem vagyok se döntéshozó, se virológus.
2021. máj. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!