Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek Orbán a holnapi...

Szerintetek Orbán a holnapi vagy holnaputáni kormányinfóban módosítani fogja a május 10. nyitást?

Figyelt kérdés

2021. máj. 5. 11:25
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
45 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Igen
2021. máj. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem tuti
2021. máj. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Miből gondoljátok? #1 és #2.

Én most konkrétan ott tartok, hogy fogalmam sincs, ezért érdekelne, hogy ti mire alapozzátok ezt a sziklaszilárd álláspontot.

2021. máj. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%
Nem valószínű. Most épp a nyitás politikáját képviseli és amíg nem tud tovább nyitni a gazdaságban, addig az iskolanyitás nagyon jó látszatintézkedés lehet.
2021. máj. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem nyitás lesz, most kb mindent kinyit, amit csak lehet, furcsa lenne, ha pont a sulinyitást halasztaná el. A tanárok, tizenévesek is kapnak/kaptak oltást, szóval valószínűleg marad a nyitás.
2021. máj. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
91%
Ha kinyitják az iskolákat akkor megnő a fertőzöttek száma.
2021. máj. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
nem lesz csak hitegetik itt a tanárokat/diákokat tanárokat azért mert a legtöbb tanár örül a nyitásnak diákokat azért hogy tanuljanak.
2021. máj. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
4%
7: Te mindenhova bemásolod ezt a kommentet? Amúgyis kinyitnak, nem tudom mit hisztizik mindenki :D
2021. máj. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem nyitnak.
2021. máj. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%

Ömm... nem tudom, őszintén. Én úgy érzem, hogy nem nyitnak. De ez nem jelent semmit. Azért megyek templomba, és imádkozok, tegyétek ezt ti is a következőképpen:

Ne legyünk betegek, ne szenvedjünk, maradjunk egészségesek.

Úgy legyen minden, ahogy lennie kell.

Add, hogy a számok ne nőjenek, és majd csak szeptemberben, teljes biztonságban nyissanak ki az általános iskolák felső tagozatai és a gimnáziumok.

Add, hogy egy percet se legyünk biztonságtalanságban.

2021. máj. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!