Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy érzitek, hogy sikerült...

Hogy érzitek, hogy sikerült az érettségi?

Figyelt kérdés
Csak szerintem volt meglepően könnyű a tavalyihoz képest?

2021. máj. 5. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem volt konnyu
2021. máj. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Nekem jól sikerült, de ugyanolyan nehézségűnek éreztem, mint a tavalyit.
2021. máj. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Én sem éreztem annyira nehéznek, keveset tanultam rá (kb semennyit) aztán egy kb éltanuló, szorgalmasabb osztálytársammal megbeszéltem, miket írtunk és az alapján meg az esszéim hossza, tartalmai alapján én jónak érzem, esélyesnek látom, hogy meglesz az 5-ös, de egy erős 4-est szinte garantáltnak érzek.
2021. máj. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

En megcsinaltam a tavalyi teszt részt is korábban, szerintem az jóval könnyebb volt mint a mostani

De kinek mi

2021. máj. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
számomra a teszt rész könnyebb volt (35 pontot számoltam), a tavalyinál meg kb 25-30 pontosra sikerült. A tavalyi esszé témák viszont nekem sokkal könnyebbek voltak.
2021. máj. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az esszé témák szerintem jók voltak, szinte minden lényeges információt ki lehetett írni az atlaszból, az első felét azonban egy picit nehezebbnek éreztem az eddigieknél.
2021. máj. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#3 vagyok, kijavította a tanárom az 1. felét, 1 híján 20 pontom oda. Valószínűleg 4-es lesz, hacsak nem sikerült olyan jó esszéket írnom, hogy 0, esetleg 1 pontot veszítsek csak😅
2021. máj. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*pontom veszett oda
2021. máj. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!