Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy van ez ebben az évben?

Hogy van ez ebben az évben?

Figyelt kérdés

Sziasztok nagy bajban vagyok.. kezdek félni


Jelenleg középiskolában tanulok 5. Éven egy szakmát ami sajnos esélyes hogy nem fog sikerülni..sose szerettem es túl sok a lemaradásom:( okj s képzésre szeretnek menni


Viszont Gyógyszertári asszisztensit neztem ez egy olyan tanfolyam ami Budapesten ingyenes és 2 éves. Viszont azt hallottam hogy ha a mostani vizsgam amin most vagyok 5. Éven az nem sikerül akkor az okj-s tanfolyamra se mehetek nappalira . Egyébként a nappali itt ugy lenne (Budapesten) hogy minden nap


Szóval azt hallottam hogy ha a mostani vizsgam nem sikerül mar abszolút nem is mehetek nappali okj ra csak estire


..amit nagyon nagyon kicseszésnek érzek..


Kérlek segítsetek ti mit tudtok erről? Van aki ismeri ezt a rendszert igy ahogy van ?


2021. máj. 6. 13:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!