Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha annyira ki fognak nyitni...

Ha annyira ki fognak nyitni az iskolák május 10-én, akkor miért nem írnak/ mondanak róla semmit?

Figyelt kérdés
Se egy cikk (a legfrissebb egy hónapos, ami volt friss azt meg törölték), se egy bejelentés a TV-ben, Facebookos kormányinfón egy szó sem volt róla.. Most akkor mi is van?

2021. máj. 7. 01:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%

Miért kellene bejelenteniük, amikor már bejelentették? Nyilván ha nem mondanak semmit, akkor minden a tervek szerint történik.

Átgondoltad te ezt a kérdést rendesen?

2021. máj. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

Sajnos nyitnak...

Garantált Témazárók tucatjai lep el bennünket. Kitartást!

2021. máj. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
6%

Hurrá!!!

Tanulni kellett volna, nem lógni.

2021. máj. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Na megjöttek az okoskodó seggek hehe
2021. máj. 7. 18:23
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

4-es

Ezzel a kiszólással most magadat vezetted fel?

2021. máj. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem, a 3-ast :)) Mivel provokálni jött és rosszindulatúskodni.. Egyértelműen egy lelkiszegény senki lehet :D
2021. máj. 7. 22:33
 7/13 A kérdező kommentje:
De jelentve lett, szóval szépen törlődni fog, mint ahogy te is, kedves 5
2021. máj. 7. 22:33
 8/13 anonim ***** válasza:
23%

A válaszomhoz is hozzá tudsz szólni, vagy annak a mondatnak a bonyolultsága és szellemi mélysége meghaladja az értelmi szintedet?

Tanulni (és persze tanítani) kellett volna, nem lógni.

(És nem az elenyésző kisebbségnek.)

2021. máj. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

A te értelmi szintedet minősíti az, ha azt gondolod, hogy ez ennyire egyszerű.. Nem tudhatod, hogy egy rossz tanuló lustaságból nem tanul, vagy éppen azért, mert a szülei elveszítették az állásukat, mennek a viták, a veszekedések, a bizonytalanság, vagy éppen elhunyt egy számára nagyon fontos személy, és majd bele betegszik, hogy elveszítette.

Nem, mert a hozzád hasonló primitív, érzéketlen, kárörvendő, környezetére toxikus és (nem győzöm hangsúlyozni) rosszindulatú férgeknek az első gondolata mindig valami negatív és lehúzó lesz. A szívás az, hogy nem csak a körülöttetek lévőket sodorjátok a mélybe, hanem saját magatokat is velük együtt. És itt írogatsz a géped mögé bújva, és cseszteted az embereket.


Csak szerettem volna bőven kifejteni azt, hogy el tudom képzelni, hogy milyen fos és boldogtalan életed lehet..


Rajtad kívül pedig még azért húztam fel magam, mert már te vagy a nem tudom hányadik kis senkiházi, aki csak provokálni akarja a népet. De ezen kommentemmel le is zárnám a veled való beszélgetést. Fullra semmibe nézlek és csak mosolygok a vergődéseden.. :D


Sok puszi

2021. máj. 8. 01:38
 10/13 A kérdező kommentje:
Ja, és aki továbbra is a diákokat fogja szidni, és szintén ignorálja a pics@ba a kérdést, azokat lepontozni és jelenteni fogom (amiből, ha sokat kaptok, akkor a fiókotok törlésre kerül, és ha újra is regisztráltok fényéveket vesz igénybe, mire feloldanátok a kezdő mód korlátozásait és élvezhetetlen emiatt a GYIK használata, úgyhogy inkább fejezzük be a trollkodást..).
2021. máj. 8. 01:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!