Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Letöltitek ezt az iskolai...

Letöltitek ezt az iskolai kérvényt a maradék 5 hétre?

Figyelt kérdés

Van egy kérvény amivel otthon lehet maradni.



[link]



2021. máj. 7. 14:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%
minek töltsem le? mikor 14 / 15 nap van kb. utána már nincs nagyon suli mert június.
2021. máj. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
62%
#3 Nem is ismersz. Akkor milyen jogon ítélkezel? Qrvára nem vagyok Fideszes csak, hogy tudd. Elnézést, hogy válaszoltam a kérdésedre és leírtam, hogy mit gondolok.
2021. máj. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
26%
Nem, döntsétek már el hogy mit akartok már mert ez már tisztára unalmas. Elsőnek azért sztrájkoltok hogy ne legyen suli (bejött) aztán azért hogy mégis csak nyissák ki (ami megint majdnem bejött) most meg az ellen sztrájkoltok hogy megint maradjon zárva a suli. Akkor sztrájkoljatok a kocsmák, szórakozóhelyek és minden más ellen amit minden diák általában szeret mert FERTŐZÉSVESZÉLYES. Ha az oltáskártya ellen sztrájkolnátok megérteném, de a suli miatt uhh. ez már nem más mint lustaság a köbön. Ha te otthon akarsz punnyadni és jövő évben akarsz jegyremenő szintvizsgát tenni ami legalább 5x nehezebb mint egy általános TZ akkor hajrá, szurkolok, de a diákságot ebből hagyd ki okés?
2021. máj. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
2021. máj. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
39%
letöltöttem beadtam elfogadták, 250 órát immáron igazoltan hiányozhatok, nincs 250 óra a tanévből hátra = mindenki tehet egy szívességet.
2021. máj. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!