Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pécs Leőwey Klára AJTP-s...

Pécs Leőwey Klára AJTP-s osztálya. Tudnátok mesélni róla?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ha van pár szabad percetek és kedvetek kérlek írnátok pár tapasztalatot az AJTP-ről, vagy a Pécsi Leőweys AJTP-ről?

Legfőképpen az ottani életre, előny-hátrányra, kolira, tanárokra, kajára:D vagyok kíváncsi, de saját tapasztalatokat is várok, akár privátban, ha olyan, akár itt is! Más suli AJTP-jéről is jöhetnek válaszok, csak há ügye intézményfüggő minden.. De jöhetnek :D

Aki válaszol annak nagyon köszi! <33



2021. máj. 8. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Én más suliban voltam AJTP-s. Borzalom volt. Sok múlik a nevelőn, kifogtam a legrosszabbat az egész országban szerintem. 1 óra szabadidőm volt naponta, ha 4-esnél rosszabb jegyet kaptam azt is elvették. Bentmaradós hétvégékről volt hogy hajnal 4-kor értünk vissza, reggel 7kor kelés a suli miatt. Plusz állandóan ment hogy az AJTP-sek csórók, stb.
2021. máj. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
leőweys ajtp szerintem egy kicsit lazább(legalábbis évfolyamtársak sztorijaiból gondolom)kollégium szempontból(bár tényleg nevelőn múlik, de ha van rá panasz, szerintem lehet szólni valakinek) ha jól emlékszem havonta mennek osztályostól kirándulni valamerre, brexit előtt elvitték őket Angliába szóval programok vannak bőven. a tanárok többségét én bírtam(legtöbb tanárunk aj-n is tanít) és ha a kövi osztályba jössz, akkor még egy halál laza ofőt is fogtok kikapni, szóval ez pozitívum. az aj-sek szapulása itt is megy, bár ezeknek az illetőknek a száma elenyésző, többségük ezt kinövi 2. évre, aki meg nem, az nem a Leőweybe való. Nekem például rengeteg haverom AJTP-n van, az AJ-sek előbb befogadtak, mint a saját tagozatom. A suliról meg annyit mondanék, hogy nagyon liberális, bár van egy elitista beütése ami néha zavaró, de összességében egy nagyon fasza suli, összességében normális tanári karral, rengeteg lehetőséggel, és még fasza helyen is van a belvárosban. Én mindenképpen ajánlom, de remélem azért valamelyik AJ-s iskolatársam is megtalálja a kérdést, Ők mindenképpen többet tudnak mondani, mint én :)
2021. máj. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

A második válaszoló sokat segített, neked nagyon köszi :D

(Persze mindkettőnek ment a zöld kéz:D)

2021. máj. 11. 15:35
 4/4 anonim ***** válasza:
90%

Persze, jó hely, ha hallgatni akarod a lány osztálytársaid szerelmi problémáit, amiket kevernek koliban, sövevényesen, hogy a fele osztály lány, és első év végére a nagy része kifordul önmagából. Pia, cigi drogok... Ellenben tényleg sok jó helyre vinnék az embert, kultúrálódni, színház, de olyankor múzeumba, csak a cicababák nyávogásával telik az egész, akiknek nem tetszik! Néha mozi is van, akkor meg csicseregnek melletted folyamat.


Bármilyen jó helyzetben érezheted rosszul magad, ha olyanok vesznek körül, akikkel nem szívesen lennél...

Ráadásul ki akar +1 évet emiatt suliba járni?

2021. júl. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!