Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 5 nap alatt lehetséges megírni...

5 nap alatt lehetséges megírni egy szakdolgozatot?

Figyelt kérdés

Nem viccelek, tényleg 5 napra gondoltam :D

Egy vázlatom van a szakdolgozat felépítéséről, meg elkészült a szoftver, amiről írom a dolgozatot.

Tehát csak az írás van hátra. Pár képernyőképet készítek a programról, meg a szokásos diagramokat berakom. Keresek töltelék szövegeket a fejlesztés során használt technológiákhoz, amire tudok majd hivatkozni.

45-55 oldal kellene összesen. A word már be van állítva, nem kell sok mindent szerkesztgetnem.

Napi 10 oldal írás mennyire lehetséges?

Kb 12 órát tudok a gép előtt ülni egy nap. Utána már fáj a szemem és minden bajom van.


máj. 12. 23:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Kérdés inkább az hogy mennyire akarsz elmélyülni, meg hogy mennyire lesz saját munka. Fog-e chatgpt szerkesztgetni-formálni mondatokat.

Nekem őszintén több idő kellett de én irodalomkutatást csináltam.

Viszont nem lehetetlen a dolog, max egyetem és konzulens függő hogy elfogadja-e és hanyas lesz.

máj. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
nem lesz meg és ne is legyen meg ha ennyit teszel bele
máj. 13. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%
Ennyi idő alatt is össze lehet csapni valamit, de az nem olyan munka lesz, amire büszke lehetnél, az tuti.
máj. 13. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%

"Napi 10 oldal írás mennyire lehetséges?"

Ha fejben megvan, mit és hogyan akarsz leírni, akkor igen. De amúgy a puding próbája az evés, úgyhogy hajrá.

máj. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
72%
Nem lesz abból semmi. Max lemásolod valakiét mint anno a fideszes S Pali bácsi.
máj. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Igen. Nyilván ehhez ismerni, érteni kell a témát, a szakirodalmat, tudni kell, mit akarsz. Nekem kb 54 oldal gépelés volt az egész, matektanítás módszertan spec csoportnak.
máj. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%
IGEN!!! Én a Corvinusos szakdogámat 3 nap alatt írtam meg, és külön dicséretet kaptam érte. Pedig akkor még chatGPT se létezett. Ma már a ChatGPT korában simán összerántasz egy hétvége alatt egy kisebb szakdoleszt.
máj. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Meg lehet csinálni, sok helyen el sem olvassák, de azért próbáld úgy írni, hátha egyszer valaki mégis elolvasná.
máj. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%

Phúgecy. Erős!

Amúgy nyílvàn meg lehet csinàlni. Fater annak idején pénzügy és szàmvitelen 2 nap alatt csinàlta meg chatGPT meg mai internet nélkül a kétezres években, cégtől kapott dokumentumok alapjàn. Konzulens elolvasta, azt mondta neki hogy kettest megadja csak hagyjàk egymàst. Védésnél felhúzta 3-asra valahogy.

Nekem jogon 2 hónap volt amiből utolsó 3 hét intenzív. 120 ezer karakter lett, forràsok és làbjegyzetek nélkül. Kevesebb mint egy szàzalék plàgiumot jelzett be a kereső, amiből mind teljesen false alarm volt. 5-ös lett kiemelt dícsérettel.


Szóval jah. Biztos meg lehet írni. Fater is azóta is szakmàban dolgozik és sikeres, hiàba csapta össze. Szóval létezik ilyen. De azért ez így erős. És fix nem lesz jó munka, max elfogadható. Plusz ne felejtsd e hogy formàzni és előhivatni is kell. Azt is szàmold bele hogy mindenki az utolsó pillanatban akarja majd hivatni. És ha elszúrja a cég akit erre felbérelsz az még plusz idő (én így jàrtam, javítottàk, de +2 nap volt)

máj. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Na hogy àll?
máj. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!