Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha újraíratnák veled az...

Ha újraíratnák veled az elmúlt hónap dolgozatait, ugyanolyan jegyeket kapnál?

Figyelt kérdés
Az online oktatás alatt írt számonkéréseket, ha most újra megíratnák veletek, ugyanolyan jegyeket kapnátok rá?

2021. máj. 8. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem. 🤣
2021. máj. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Mivel érettségire készültem és tényleg tanulni kellett, ezért igen.
2021. máj. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon nem. Kábé 3 jeggyel rosszabbat kapnék.
2021. máj. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Igazából, ha jobban belegondolok, akkor igen. Vannak olyan tárgyak, amik jól mennek, meg érdekelnek, azokból oda szoktam figyelni az órán (legyen az offline vagy online), azokból ugyanúgy ötöst írnék, azokból a tárgyakból, amelyekből nem figyeltem, mert egyszerűen nem érdekelt, azokból normál oktatás alatt sem figyeltem, így körülbelül hasonló eredmények születnének.
2021. máj. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem két héten át, napi öt dolgozat formájában, hanem 1-3 hónapon át, ahogy eredetileg is volt, akkor igen. Márpedig sajnos az első mód lesz 😭
2021. máj. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
95%
Dehogy, nem 53 ötösöm lenne hanem 53 egyesem
2021. máj. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!