Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mome/Metu média designról mit...

Mome/Metu média designról mit tudtok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves vagyok, egy évem van az érettségiig. Nagyon érdekel a média design, de nem rendelkezem különösebb informatikai ismeretekkel, fotós és videós tapasztalattal, és rajzból sem vagyok kiemelkedő. Ettől függetlenül érzékem van az informatikához, gyorsan tanulok, ezt tudom, plusz sokat festek, kerámiázom, hangszereken játszom, stb, tehát több művészeti ágban tevékenykedem. Ha elkezdek járni rajzra, és jelentkezek a Mome média design előkészítőjére, milyenek az esélyeim, hogy alap szakra felvegyenek? Mennyi idő megtanulni programozni? Illetve megéri ezt választani, ha mindenképpen össze szeretném kapcsolni a művészetet a jövőbeli munkámmal, és mellette jól szeretnék keresni? Egyetem után külföldben gondolkozom leginkább. Nyelvekben, humán tárgyakban jó vagyok, a reál tárgyak nem az erősségeim, ezt hozzátenném. És ha ezek alapján eszetekbe jut egy másik szak/képzés, ami jó lehetne számomra, légyszi osszátok meg:)

2021. máj. 9. 11:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!