Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mekkora baj, hogy nem tudok...

Mekkora baj, hogy nem tudok az érettségire ünneplőben menni?

Figyelt kérdés

Üdv,

A napokban emelt érettségizem egy tárgyból, hogy plusz pontokat szerezhessek az egyetemi felvételihez. Már rég elballagtam a középiskolából, felnőtt vagyok, a saját lábamon élek. Viszont nincs egyáltalán ünneplő ruhám, kék farmerjaim, polóim, pulóverek vannak. Nem tudok venni ilyesmit, mert nincs plusz pénzem, annyim van, hogy megéljek belőle, napról napra élek. Azért akarok érettségit javítani, hogy jobbá tegyem a körülményeimet, de ezek a jobb körülmények jelenleg nincsenek meg.

Számíthatok bármi féle rosszindulatra ha az átlagos utcai viseletemben jelenek meg?



2021. máj. 11. 12:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

" Van aki meg tudja venni 200 ezer forintért is, magára szabatva az ünneplő szettjét. Van akinek pedig a kínais szar méret jutott. Ez szerintetek jó? "


Ez nem erről szól. De ha mégis erről szólna, mivel jobb az, ha valaki 200 ezer forintos nem ünnepi ruhában van, valaki pedig rongyokban?

Nem értem, hogy az ünneplő, hogy emeli ki az ilyen különbséget a normál hétköznapi/bármilyen ruhához képest.

2021. máj. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
50%

Illik,nem vicc van egy hasonlat hogy,alkalomhoz illően de a magad fajta trehány miatt súlyát veszti .

Na ezért van az illik !

2021. máj. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!