Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » PTE BTK-t jelölte meg valaki?

PTE BTK-t jelölte meg valaki?

Figyelt kérdés
Én azt jelöltem.

2021. máj. 11. 14:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
*kettessel
2021. máj. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Te inkább az egyiptológiát nem tudod hova tenni.

Menjél, kérdezzél olyanról, aki esetleg elvégezte, hogy mire vitte.

2021. máj. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
*olyantól
2021. máj. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

,,ott élő embereknek bőven elég ha foglalkoznak velük".....??


És szerinted az orosz cégeknél a kis Сергей-eknek ki a tököm fog fordítani? Tán, te? XD

2021. máj. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

Ha valaki elégedett, és büszke a hivatására, nem lehet véleménye másról, vagy ha elégedett vagy, akkor kötelezően mindenről csak pozitív véleményed lehet?

Személy szerint a diplomával járó doktori címekkel sem értek egyet, természetesen egyetlen kivétellel, az orvosival.

Proli megtévesztésnek tartom, mert míg nekünk minimum 5 év egyetem +4 év doktori mire megérdemelten doktori címet tudunk szerezni, addig más az egyetemmel megkapja, persze nem jár semmi azzal a dr-el, de mégis, az átlag embert megtéveszti. Ez sem azt jelenti, hogy nem vagyok elégedett, csak azt, hogy vannak a rendszerben hibák.

És még sorolhatnám. Amúgy ahhoz, hogy tolmács legyél, tudtommal nem kell egyetemet sem végezni, ha nem tanítani akarsz, akkor nem számít szaktevékenységnek.

2021. máj. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Oh, értem, akkor ez a baj.

Ne aggódj, én nem szeretnék senkit sem megtéveszteni.:))


Megértem, ha ezzel a részével nem értesz egyet, de ettől függetlenül nem kellene mindenkit egy kalap alá venned.


A tolmácsos dolgo pedig, megint csak, rosszul tudod.


,,Jöjjön vissza miután elvégezte a mesterszakot. Így tud tolmácsként dolgozni majd..."

Ismerősömnek ezt mondták az állásinterjún. Ez van.

2021. máj. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
A ttk-án belül, mit végeztél? Mi a hivatásod?
2021. máj. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

#16

Rendben, lehet, hogy rosszul látom, de a bölcsészek nagy része tényleg semmirevaló, ezt azért tartom.


#17

Kutató vegyész vagyok

2021. máj. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
70%
Orvosin végzett surmó, parasztoknak sem adnék doktori címet. Annyi eltévedt, pénzéhes, dilettáns "orvos" van, akiknek semmi keresnivalójuk nincs emberek között. Nem mindegyik ilyen.
2021. máj. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Ha te nem áok-án végeztél, és csak ezen szakon végzettek esetében érzed jogosnak a dr címet, akkor, hogy érted, hogy amíg ti 5 évet szívtok + újabb 4 év... amíg megkapjátok?


Te nem vagy orvos, akkor minek háborogsz ezen?


Még annyit, hogy aki például műfordító akar lenni ( lehet számodra ez is jelentéktelen, de jó, hogy nem csak vegyészek vannak, és kémia) igen sokat kell melózni érte. Az is négy év plusz. Phd, minden ilyesmi.

2021. máj. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!