Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek hogyan fog változn...

Szerintetek hogyan fog változni az orvosi egyetemek ponthatára tavalyhoz képest? Van rá esély, hogy kiugró emelkedés legyen?

Figyelt kérdés

2021. máj. 14. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz nagy különbség a tavalyi pontokhoz képest mégpedig a szóbeli elmaradása miatt. A természettudományi tárgyak közül évek óta kémiából a legrosszabb az érettségi átlag (ha jól emlékszem talán 3-as) és most még szóbeli sincs ami azért emelt kémiánál szinte ajándék úgyhogy én úgy gondolom hogy nem nagyon fog emelkedni a ponthatár.
2021. máj. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek az előttem válaszolóval.
2021. máj. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Huhh most egy picit megnyugodtam:)

430 körül számoltam a lehetséges pontjaimat (+- pár pont), ami súrolja a tavaly előtti határt és bepánikoltam picit, ha esetleg visszaállna a járvány előtti értékre, akkor nem biztos hogy sikerülne a bejutás

2021. máj. 14. 15:04
 4/5 anonim ***** válasza:
28%
Jajj ne fossámán
2021. máj. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is idén felvételiztem, szerintem drasztikus változás nem lesz a tavalyi ponthatárokhoz képest. Vannak, akiknek a kémia könnyen ment, egyesek a biológiát egyszerűnek találták, tehát lesznek, akik felhúzzák majd a ponthatárt, de nem az összes jelentkező fog kimagasló pontszámot produkálni:)

Szerintem ne aggódj, elnézve a facebookos tanuló csoportokat, sokaknak meggyűlt a baja az idei emeltekkel, ezért lehet stagnálni fog a ponthatár.

Egyébként gratulálok a 430 körüli ponthoz, ügyes vagy:)

2021. máj. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!