Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Önköltésges képzés díjának...

Önköltésges képzés díjának változása?

Figyelt kérdés

Államilag támogatottan kezdtem az egyetemet, majd áttettek önköltségesre. Amikor felvételiztünk a szakom önköltséges ára 115000 forint volt félévente, így az első "fizetős" félévemre garantálták, hogy annyit kell befizetnem. Ez így is történt, de még a Tanulmányi Osztályon sem tudták megmondani, hogy a következő félévben a tavalyi 150000 forintot vagy a már most érvényes 170000 forintot kell-e majd fizetnem.


A kérdésem tehát röviden:


A felvételi és a hallgatói szerződésem aláírásának évében meghatározott összeget kell-e fizetnem vagy az azóta megemelkedett díjat?


Akinek van valami tapasztalata ebben a témában, annak a válaszát nagyon szépen köszönöm!


További szép estét! :)



2017. aug. 23. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Megkellene nézned, hogy mi van a hallgatói szerződésedben, mert az enyémben a felvételi év tandíja van a képzés végéig.

(az első diplomámnál viszont az aktuális évi volt megadva)

2017. aug. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én idén jártam így, nekem az emelt összeget kellett fizetni a 2. szemeszeterben.
2017. aug. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!