Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen volt az első hét a...

Milyen volt az első hét a középiskolában?

Figyelt kérdés

2021. máj. 16. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egész jó ;) bár az épületben gyakran eltévedtem de hamar osszehaverkodtunk a z osztalytarsakkal, tanárok igyekeztek oldani a feszultseget ;)
2021. máj. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Három napot voltam, aztán pénteken pozitívat teszteltem covidra. Szuper volt😃
2021. máj. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Én nagyon élveztem, első nap egy migrénnel nyitottam :D

Hiába volt gólyatábor, még mindig nem tudtam a neveket és arcokat összerakni.

Mindenki annyira új volt, még ment a kedveskedés, nem volt semmi balhé.

A tanárok is aranyosak voltak, még örömmel jöttek be tanítani, mivel mindenki nyitott és érdeklődő volt.

Voltak, akik már ekkor elmentek suli után valahova, beültek kávézni.


Ami mindenkinél azonos volt, az a "nagy vagyok, nem érdekelnek a szabályok" hozzáállás. Bár érthető, ötödikben, amikor felsőbe felkerülnek a diákok is ugyanez volt kb.


-egy végzős gimnazista.

2021. máj. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Három napot mentem, hétfőtől szerdáig. Csütörtökön-pénteken itthon maradtam, mert a hasammal gond volt, kicsit ment a hasam és fájt is. Osztálytársakkal alapvetően nincs gond, de akkor se élvezet bejárni. Ráadásul a törin kívül és egy utolsó természet tz-n kívül nagy dolgok nem lesznek, max még angolból tz valamikor. Apámnak amúgy is van bőséggel betegségei, krónikus baja is, szóval valószínűleg, ha nem kell osztályozó vagy milyen vizsgát tennem (olvastam, hogy valakinél nem kellett), akkor kérvényezzük a dirinél, hogy itthonról tanulhassak.
2021. máj. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 ha megvan a 250 óra igazolt hiányzás akkor kell tenned de már a tanévben nincs annyi óra
2021. máj. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
98%
jó volt, mivel még online suli és szünet volt, holnap megyek előszóra :D kíváncsi leszek
2021. máj. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
beadtam a kérvényt az első nap, még hétfőn igazából csak ezért mentem be. elfogadták mentem is haza. ennyi volt. majd szept 1. megyek legközelebb
2021. máj. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
71%
Unalmas...egész nap nem csináltunk semmit csak ülünk bent a teremben és a tanár a magánéletéről dumált csak, meg baromkodott...szóval ennyi erővel vissza se kellet volna menni a suliba. No komment..
2021. máj. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
96%
Senkit sem érdekel, egy-két buzgó tanáron kívül. Most akarnak mindent bepótolni. Remélem nem buktatás a cél. Állítólag az online alatt mindenki puskázott. Magyarázat híján nem volt választásunk!
2021. máj. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!