Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jövőre gondolkodom hogy a...

Jövőre gondolkodom hogy a Kőbanyai Zrínyi Miklós Gimnáziumba mennék valószínűleg általánosra vagy közbizre. Halottam rossz és jó véleményt is. Milyen a Zrínyi?

Figyelt kérdés

Illetve a német tanár milyen? Volt olyan aki azt mondta nagyon szar.

Az angol tanár ugyanez milyen jól tanít?

Vagy így a tanárok nagyrészt mennyire veszik komolyan a tantárgyakat? Mennyi dolgozat van? Nagyon sok?



#Zrínyi Miklós #közbiztonsági szak #Német angol tanár? #Milyen az isi?
2021. máj. 19. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Középerős gimnázium. Nem hajtanak agyon, de azért van követelmény.

A nyelvoktatást nem tudom, de a többi tárgy tanára normálisan áll a dolgokhoz.

2021. máj. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Én nem jártam oda, de magántanár vagyok (angol), és az egyik tanítványom most végez a Zrínyiben. Az, hogy hozzám kell járnia, gondolom elég sok mindent elmond :( Úgy vettem észre, hogy úgy általában sem szereti a suliját.
2021. máj. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen ez szomorú :( én eddig nagyrészt sőt szinte csak jó veleményeket hallottam a Zrínyiről olyan tanulóktól akik ált..ba jól tanultak de így kicsit elbizonytalanodtam viszont akik gyengebb jeggyel mentek azoktól csak rosszat a nyelvoktatást meg azt mondják tanár függő de talán az ami lehetne jobb is a Zrínyiben hát nem tudom majd meg akkor meglátom de köszönöm a válaszokat
2021. máj. 29. 13:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Eléggé tanárfüggő, nekem jó volt az angoltanárom, viszont az osztály másik fele nem szerette az övéket. A némettanárom sajnos nem igazán volt jó, kb. semennyire nem sikerült megtanulnom németül.

A többi tanár is változó, vannak akik jók, vannak akik kevésbé, de szerintem átlagban amúgy nem rossz a suli.

2021. jún. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!