Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi lesz, ha nem megyek el...

Mi lesz, ha nem megyek el érettségi szóbelire?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van már 5 tantárgyam, amiből jelen állás szerint sikeresen le is érettségiztem, de eggy hatodikra is jelentkeztem, azonban azt elég gyengének érzem.

Az lenne a kérdésem, hogy mi történik, ha nem megyek be a hatodik tantárgy szóbelijére?


Ez látszani fog az érettségi bizonyítványomban vagy valahol?

Valakitől azt is hallottam, hogy ezt csinálta és így jövőre, amikor újra érettségiezett nem kellett külön fizetni érte.


Valaki fel tud ezzel kapcsolatban viságosítani?

Előre is kösönöm válaszaitokat! :)



máj. 15. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi
máj. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hátrány nem ér, ha nem mész el, nem is lesz sehol feltüntetve.


Az a valaki jól mondja; ha a vizsgán az adott tárgyból megbuksz, akkor következő alkalommal javítóvizsgának számít, és az az első alkalommal ingyenes. Hogy milyen időn belül kell újrajelentkezned, hogy ingyenes legyen, azt nem tudom, de 1 éven belül biztosan meglesz még ez a lehetőség.

máj. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!