Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megbuktam a matek erettsegin...

Megbuktam a matek erettsegin mit tudtok az oktoberi pot erettsegirol a sajat sulinkba irjuk vagy mashol nehezebb lesz e vagy konnyebb ti hogyan keszultetek a matekra akiknek sok pont szamuk lett?🥺❤️

Figyelt kérdés
2021. máj. 20. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorolj eddigi feladatsorokat.
2021. máj. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az októberit (gondolom középszinten) ott írod, ahova beadod a jelentkezésed, illetve ha az Oktatási Hivatalon keresztül jelentkezel, akkor ők jelölnek ki egy iskolát. Utóbbi lehetőség azért érdekes, mert az iskolák nem kötelesek a külsős jelentkezők jelentkezését fogadni (bár nagy valószínűséggel fogadnak a régi iskoládban is), az Oktatási Hivatalét viszont igen.


Akiknek sok pontszámuk lett, azok valószínűleg értik is a matekot, nem csak elpötyörésznek alapvető feladatokkal. Az egy biztos pont, hogy a régebbi feladasorokat megoldod, de ha annyira nem megy a matek, hogy 12 pontot sem tudtál összeszedni, akkor magadtól kb. esélytelen, hogy fel tudj készülni rá,á októberre, így mindenképp magántanárra lesz szükséged.

2021. máj. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Matek tanár kell neked, és kérjed, hogy kifejezetten érettségire készítsen fel.

Amúgy meg persze oktatas.hu összes előző érettségi fent van, megoldással együtt.

2021. máj. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 flora08 ***** válasza:
100%
Az előzőeknek igaza van, szükséged lesz egy jó magántanárra. Hiába veszed elő a korábbi feladatokat, ha nem érted, semmit nem segít a megoldókulcs. Tapasztalatból írom. Gimi 10.-ben buktam meg matekból, magántanárhoz jártam egész nyáron. A tudásom a nullával volt egyenlő, gyakorlatilag az általános iskolai anyagtól újrakezdtük, hogy megértsem. A későbbiekben már nem volt nagy gondom a matekkal, hármasokat, négyeseket kaptam, ami a bukás után szerintem nem rossz.
2021. máj. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%
Szóbeli? Ha elértél 12 százalékot, akkor azt hiszem, még a nyári időszakban szóbelizhetsz.
2021. máj. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!