Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a legjobb pécsi középsi...

Melyik a legjobb pécsi középsikola?

Figyelt kérdés

2021. máj. 20. 18:51
A kérdező szavazást indított:
Lajos
Leőwey
Janus
Babits
Kodály
Refi
Miroslav
Tiborc
ANK
Szent Mór
33 szavazat
 1/7 anonim válasza:
Tanulmányi szinten vagy szociálisan kérdezed?
2021. máj. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
összességében
2021. máj. 27. 22:12
 3/7 anonim válasza:
Én csak az ANK-ról tudok nyilatkozni, ha érdekel arról írok ide véleményt. A közösség nagyon jó, az iskola programok is szuperek (én mindet nagyon élveztem). A tanárok akiket én ismerek korrektek, jól tanítanak. Az épület is szép tiszta, egész jól felszerelt. Szabad ki-be járni az épületből boltba is akár, sok kijárat van. Amelyik diák cigizik és az fontos neki ki tud jutni. Tanulmányi szempontból a C és B osztályt nem javaslom mivel azok elég lazák, viszont az A osztály, azaz a kéttan angol mindig jól fel van készítve jó eredményeket érnek el, jó tanulók (persze ez csak, akkor érdekes, ha téged érdekel az angol). Igazából ennyi. Én összességében nagyon szerettem, de ha te tanulós vagy, de a kéttan angol nem érdekel, akkor nem ajánlanám 😁
2021. máj. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
74%

Leőwey. Angol és francia tagozat.

:)

2021. jún. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Leőwey

Drogok, K@rás, ferdehajlamú hippik

2021. júl. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
79%
Gondolom "ferdehajlamú hippik" címszó alatt a franciásokat érted. Előszőr is, ha homofób vagy, akkor nem lehet túl sok eszed. Az, hogy hogyan öltözködnek, viselkednek nem biztos, hogy rád tartozik. De egy tagozat miatt ne keverjük bele az egész iskolát. Drogok és k*rás meg mindenhol van, megnyugodhatsz. :)
2021. júl. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
A Leöweys csajok nagy ribik, több csajt is szopattam meg dugtam már onnan, de a Babitsból is :D
2021. aug. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!