Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Teknikumos tanulóként mennyi...

Teknikumos tanulóként mennyi esélyem van jó matek emelt érettségit írni?

Figyelt kérdés
9. Osztályos vagyok, tavaly voltam nyelvi előkészítős, és mindig is nagyon szerettem a matekot. Általánosban versenyekre is jártam. Sokkal jobb vagyok belőle mint töriből és magyarból, azokat nem nagyon szeretem. Szerintem érdemes lenne emelt érettségit tennem belőle, de félek, hogy nem tudok rá olyan jól felkészülni mert nem hiszem hogy az osztályból pár embernél többen emeltet szeretnének, és csomóan most sem érték, az anyagot szóval nekik magyarázzák a tanár amit már vettünk. Vagy ez nem annyira tanár függő hanem attól függ hogy mennyit gyakorlok és milyenek a képességeim?

2021. máj. 22. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég könnyű, akár fél év alatt is fel lehetne rá készülni. Érdemes lenne faktba felvenni (11-12.o). Az emelten más anyagok (is) vannak, mint középszinten.
2021. máj. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
Még szerencse, hogy nem magyarból emeltezel a teCHnikumban.
2021. máj. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sima ugy, de tenyleg tanulni kell ra
2021. máj. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nálunk tudtommal nincs ilyen lehetőség, hogy faktba vevés.
2021. máj. 22. 15:41
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pl: a mateking.hu -t ajánlom, ott fennt van minden anyag, már csak be kell gyakorolni őket, valami feladatgyűjteményen/ régebbi érettségiken.
2021. máj. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Technikum nem egyenlő a rossz matek érettségivel, mint ahogy a jóval sem. Ott is (mint minden iskolában) vannak jobb és rosszabb képességű tanulók.

Gyakorlás, gyakorlás ezerrel. Típusfeladatok megoldása orrba szájba. Ennyi.

2021. máj. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!