Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondolsz, meg lesznek...

Mit gondolsz, meg lesznek tartva augusztusban az egyetemi gólyatáborok?

Figyelt kérdés
Kérlek szavazzatok! Bár, írhattok is. :) Ki az aki jön(ne) SZTE-TTIK-ás gólyatáborra?

2021. máj. 22. 21:07
A kérdező szavazást indított:
Igen, meg lesznek tartva normálisan
Igen, meg lesznek tartva, de csak azoknak, akiknek van védettségi kártyája
Nem lesznek megtartva
68 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Én azt gondolom, hogy lesznek, bár ez a HÖK-től is függ, minden karon és egyetemen, tavaly is volt, ahol megtartották, volt, ahol nem. Szerintem lesznek, ha már Erzsébet-táborok is lehetnek. Ja és én megyek. 😄😂
2021. máj. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%
Meg lesznek tartva, de csak igazolvánnyal. Kizártnak tartom, hogy feloldják az anélküli rendezvénylátogatást, meg eleve felelőtlenség lenne a szervezők részéről is.
2021. máj. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez különböző lesz mindenhol, mint tavaly is. A mi karunkon megtartották, kisebb csapatokra bontva, több olyan programmal, ami állomásos volt, hogy ne legyen nagyobb csoportosulás. Plusz ugye maszk, meg inkább kültéri dolgok (amikor persze nem esett az eső). Én ezt idén is el tudom képzelni mondjuk. :)
2021. máj. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
77%
Nagyon remélem! Most megyek majd egyetemre, örülnék ha meglenne ez az élmény. A mostani korlátozás oldások miatt, én úgy gondolom hogy megtartják majd.
2021. máj. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!