Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Menjek gólyatáborba?

Menjek gólyatáborba?

Figyelt kérdés
Kaposvári egyetem - pedagógia karára jelentkeztem! Nem tudom, hogy menjek-e gólyatáborba vagy ne! Várok véleményeket más gólyatáborokról is!

2012. júl. 26. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj. Én nem voltam és nem bántam meg (mire jelentkeztem már betelt), de ennek ellenére mai fejjel már nem hagynám ki.
2012. júl. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj! Én voltam és örök élmény marad, még most is sztorizgatunk róla olykor (harmadikos vagyok).
2012. júl. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Menj :) Ha anyagilag belefér, és ráérsz, szerintem ne hagyd ki.

Én az első válaszolóhoz hasonlóan szintén nem voltam, és nem is bánom igazán, de biztos jó buli volt. Nekem nem volt rá se pénzem, se időm, és ettől függetlenül is nagyon jóban lettem a többiekkel, jó csapat vagyunk, szóval nem dől össze a világ, ha nem megy valaki, de ha lett volna rá lehetőségem, nem hagytam volna ki.

2012. júl. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát vesztenivalód "csak" a pénzed van... de amúgy remélem szereted az alkoholt töménytelen mennyiségben, mert erről szól az egész... am fiú vagy vagy lány? :)
2012. aug. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!