Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Láttam már régen volt kérdés,...

Láttam már régen volt kérdés, mostanában van valami friss vélemény a Lónyay Református gimnáziumról? Minden érdekel igazábol, a tanárok, a diákok és milyen szintű az oktatás?

Figyelt kérdés

#Lonyay Gimnazium
2021. máj. 23. 19:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Igazából nem tudom de elég gyenge mivel az osztályomból elég sokan jelentkeztek oda akiknek nem sikerült az írásbeli és a vitt pontjuk se volt sok (egyik osztálytársamnak 50 valamennyi lett az írásbelije összesen, ami nem túl sok) tehát nem túl nagy a követelmény (ami nem baj) a közösségről nem sokat tudok mert nem oda járok de sok ismerősöm igen, igazából sztem összességében normális gyerekek járnak oda, habár eléggé gyűjtőiskola
2021. máj. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha jó tanuló vagy biztos hogy ne jelentkezz oda sztem
2021. máj. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod. Az igazság az, hogy a fiam viszonylag jó felvételével (65 pont) 4.3-as átlaggal nem került be egyik budai gimnaziumba sem. Szóval valahova mennie kell és nincs sajnos más lehetőség. Maximum váltani tudunk ha mégsem tetszik neki vagy nekem.
2021. máj. 25. 15:02
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen meglehet próbálni a váltást, de igazából tök mindegy, lehet hogy jobban is járt hogy nem egy ilyen erős suliba került be ahol túl hajtják a gyerekeket, mert végülis az érettségit úgyis ha jól megcsinálja ugyanúgy mehet egyetemre azt a kutya se nézi melyik gimiből, én azt mondom nem járt olyan rosszul a fiad :)
2021. máj. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De te ismered a sulit?? Igazából annyi rossz van róla, hogy mar teljesen ki vagyok az egész felvételitől.
2021. máj. 25. 15:27
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát nem mondom hogy teljes mértékben ismerem mert nem járok oda de a sulimbol nagyon sokan beírták és sokan is mentek oda végül, valamint tavaly is mentek tőlünk elég sokan és ők azt mondják hogy nem olyan rossz, sajnos a tanárokrol meg ilyenekrol nem tudok sokat de az ismerőseim nem panaszkodnak, valamint a mostani matematika tanárom pár éve ott tanított és ő is mondta hogy nem a legerősebb gimi de teljesen normális
2021. máj. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, és a gyerekek összetétele? Arról tudsz esetleg valamit? Mert ugye azt írják sokan, hogy gyűjtő.
2021. máj. 25. 15:58
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát cigányok biztos nincsenek mert ugye református, meg az osztályomból is értelmes kedves gyerekek mennek főleg azok akiknek nem sikerült a felvételi de alapból jó tanulók
2021. máj. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon rossz, bármi áron kerüld el a Lónyayt. Rossz jegyeket adnak a tanárok,ha nem vagy szimpatikus-ami ugye beleszámít a továbbtanulásba-és nem készítenek fel az érettségire egyáltalán. A gyerekek nem viselkednek órán, nem tudnak rendet tartani a tanárok. Képtelenség ilyen környezetben tanulni!!A közösség borzalmas tényleg. Rosszabbat el képzelni se tudnék. Vidékről jövő nehézsorsú agresszív,gonosz diákoktól a szegény proli gyerekektől mindkit megtalálsz. Az iskola történetében kemény drogosok is megfordultak. Ottani tanár mondta!! Tényleg ne! A lehető legjobb szándékkal írom. Másik iskola tényleg nincs?
2021. máj. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Komolyan ilyen a Lónyay? akkor ennél még egy szakgimi is jobb nem? én nem tudtam hogy ennyire rossz
2021. máj. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!