Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Véleményt tudtok mondani a...

Véleményt tudtok mondani a Baár-Madasr Református Gimnáziumról? (2017)

Figyelt kérdés

Milyenek a tanárok?

Szép hely? Mármint nem régies, netán lepukkant az épület?

Milyen ott az okotatás úgy összességében? Légyszi ha még esetleg egyéb dolgok eszetekbe jutna, írjátok le azt is! Köszönöm!



2017. szept. 26. 16:56
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
*Baár-Madas
2017. szept. 26. 16:57
 2/19 Jedwardlove ***** válasza:
89%
A BMRG az egyik legszebb iskola,kívülről és belülről egyaránt. A mosdóban is hatalmas tükrök vannak, tiszta, a wc meg a berendezés is átlagon felüli. Egyáltalán nem régies, és nem lepukkant. Magával ragadó a hangulata az egész iskolának. De lesz majd nyílt nap is,menj el, győződj meg róla. Az oktatás jó, ha tanulsz nem lesz gond az érettségivel, én olyan 4,5-ös voltam (utolsó évben 4,9) és kitűnő érettségim lett, 2 tárgyból emelt szinten mentem. A tanárok lelkiismeretesek, van olyan,aki túl sokat követel, de ettől is jó ez a suli, hogy itt nevelnek, és alapműveltséget is szerzel, nem csak a száraz tananyagot nyomják, több leszel tőle. Az, hogy milyenek a tanárok az eléggé relatív, van jó meg rossz, úgy, ahogy minden más iskolában. Nagy szakértelemmel rendelkeznek,az biztos. Írj nyugodtan privit, ha van még kérdésed.
2017. szept. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nyíltnapra mindenképp elmegyek. A baj az, hogy nagyon megoszlanak a vélemények erről az iskoláról. Nem tudom, ez miért van?? Mindenesetre köszönöm a válaszod!
2017. szept. 30. 09:01
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
A környezet, az iskola tényleg szép és igényes, a mosdók kiváltképp. De ennyi előnyt tudok mondani és kifújt. A közösség olyan, amilyen. Tele van magukat illegető tyúkokkal meg ecsethajú srácokkal, vagy szentfazekakkal. A tanárok meg? No comment. A legtöbbjük szemrebbenés nélkül gyalogol át a diákokon. Van olyan, aki 1,5 év után se tudja a nevünket. Az egész suliban megy a kiközösítősdi. Persze vannak jobb osztályok, de összességében én nagyon szeretnék már megszabadulni ettől a helytől.
2017. okt. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem hozzászólókkal abszolút egyetértek.
2017. okt. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. okt. 24. 22:09
 7/19 anonim ***** válasza:
33%
Úgy írom ezt, hogy már leérettségiztem. Szerintem nem sok iskola van, ahol ennyire jól lehet érezni magadat. Elsőre szemétnek tűnhetnek a tanárok de rájössz, hogy közel se van így. Az ottani osztálytársaim közül csomóan máig barátaim. Az ottani légkör jó embereket nevel, én legalábbis ezt láttam. Van tanár aki szarul tanít, de egyik se rosszindulatú. Egy ottani történelem tanár komoly szintű tiszteletet váltott ki bennem és megszerettette velem a történelmet. Ha gyerekem lesz és még létezik az iskola, biztosan ide iratom be.
2018. jan. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hm. Utolsó, ez nagyon szép amit leírtál! Hasonlókat hallok egyébként az oda járóktól is.
2018. jan. 6. 16:46
 9/19 anonim válasza:
50%
Ez egy szenny iskola ha teheted ne ide gyere, alig varom hogy elmehessek innen.
2018. jan. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, kifejtenéd bővebben, mit nem szeretsz az iskolában?
2018. jan. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!