Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen bizonyitvany beküldé...

Egyetemen bizonyitvany beküldésnél számít, hogy teszem azt, töriből dicséretet kaptam?

Figyelt kérdés

Vagy ez senkit nem érdekel?

Csak mert becsatoltam ma a 12.év végi bizim, de csak az egyik oldalát, amelyiken a jegyek vannak. A másik oldal amin az igazgató aláírása van, meg pl a dicséretek stb. azt nem csatoltam be. A rendszer nem engedi, hogy belenyúljak, mert már elküldtem. Ebből lehet probléma?



2021. máj. 24. 00:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít, az egyetemen senki nem foglalkozik azzal, ha bármelyik középiskolai tárgyadból dicséretet kaptál. A jegyek számítanak csak, így az osztályzatokat tartalmazó oldalakat kell feltölteni vagy beküldeni csak.
2021. máj. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszke!
2021. máj. 24. 00:34
 3/10 Tepfal ***** válasza:
100%
Nem, ezek nem hivatalos eredmények, nem vehetik az ilyesmit figyelembe. Ezek arra jók, hogy a középiskolai tanulmányaid alatt elismerjenek, illetve motiváljanak, soha senki más nem fog ezekkel foglalkozni.
2021. máj. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Viszont szerintem az az oldal is kellene, mert oda van írva, hogy elvégezted a 12. osztályt is, így ezzel tudod igazolni, hogy valóban megvan. Persze enélkül nem is tudtál volna érettségizni, szóval nem akkora probléma.


A dicséret szép és jó, de az egyetem szempontjából abszolút lényegtelen.

2021. máj. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már megint szerkeszthető lesz (a státusza "feldolgozás alatt"-ra vált "továbbítva feldolgozásra"-ról), akkor mindenképp csatold be a másik oldalt is, mert bár a dicséret nem lényeges, de az igazgatói pecsét és aláírás igen, és csak a hiánytalanul benyújtott dokumentumokból tudnak neked pontokat számolni, nehogy amiatt ússzon a tanulmányi pontod és csak duplázz.
2021. máj. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Rendben. Köszönöm a válaszokat! Még mindig "továbbítva feldolgozásra" alatt van. :(

Viszont ma van a határidő...

2021. máj. 24. 17:45
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen határidő van ma? Ha idén végeztél július 8-ig lehet mindent feltöltetni. Már kiírták, hogy a hiánypótló levélben az 5 napos határidő az idén végzettekre nem vonatkozik.
2021. máj. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jaa értem. Akkor bocsi. Köszi!
2021. máj. 24. 22:26
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nektek beírják a dicséretet a bizonyítványba? Nálunk csak a tantestületi dicséretnek van nyoma, ha valaki mindenből 5-öst kap, akkor sehova sem írják be a dicséretet.
2021. máj. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Beirják gondolom. Mármint nekem a törnénelem be volt irva azt cs.
2021. máj. 26. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!