Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha van 3-4 hármasom 1-2...

Ha van 3-4 hármasom 1-2 négyesem, és a többi ötös és legrosszabb esetben a felvételit 4-esre írom, akkor van esélyem egy elég jó gimnáziumban? Ami már majdnem erősnek számít 15/ l 8. -os

Figyelt kérdés

A hármosok olyan tantárgyból vannak hogy ének, informatika, földrajz. És még jelenleg 3-asra állok töriből de most írtam egy szerintem elég jó dolgozatot szóval reményim szerint kijavítom 4-esre. Van esélyem?? Vagy kezdjek el más gimnázium után keresgélni?? :C

Privibe leírom melyik gimi az és higy melyik városba!



2017. dec. 13. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Először nézd meg, hogy az adott gimnáziumba melyik tantárgyakból kellenek a hozott jegyek.
2017. dec. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy a felvételit négyesre írod? Arra nem adnak jegyet. A suli honlapján meg tudod nézni, hogy melyik tárgyakat nézik a hozott pontoknál. Nézd meg és akkor kiderül baj-e pl a földrajz hármas. A törit mindenképp javítsd ki. Ha csak majdnem számít erősnek, akkor nyilván van esélyed, annál több, minél több pontos központit írsz.
2017. dec. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És mindenképp keresgélj másik gimnáziumot is, mert jó minimum hármat beírni, de lehet többet is. És nem árt, ha azok is tetszenek. Senki sem mehet soha biztosra, nem veheti tutira, hogy valahová felveszik, kell több lehetőség.
2017. dec. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azt hittem jegyre írom :/

Bocsi

2017. dec. 26. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!