Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik tantárgyat érdemes...

Melyik tantárgyat érdemes angolul felvenni az ELTE GTI-n?

Figyelt kérdés
Idén kezdem majd az egyetemet(ELTE GTI,kereskedelem és marketing), és érdekelne, hogyha az első félévben 2-3 tantárgyat szeretnék angolul hallgatni, melyikeket érdemes angolul felvenni a 6 várható tantárgy közül?

2021. máj. 24. 16:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A Marketing I. tanár (Hlédik) angolja kritikán aluli, a matekot meg szerintem felesleges angolul.


Számvitel I.-nél fontos hogy angolul és magyarul más a tananyag, magyarul a magyar számviteli rendszert, angolul az IFRS-t tanítják, ezt is vedd figyelembe - angolon nekünk Szívós volt, aki zseniális tanár, magyaron nem tudom ki tanított.


Menedzsment tanár (Pádár) angolja nagyon jó, azt talán érdemes, meg a Pszicho és a Közösség&egyén is jó volt angolul szerintem.

2021. máj. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!