Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki anglisztikára jár, hogy...

Aki anglisztikára jár, hogy tetszik a szak? Vélemény? Milyen tantárgyaid vannak, és közülük hányat oktatnak angolul? Hogy zajlanak a vizsgák? Bármi érdekel!

Figyelt kérdés

elsőévesek is írhatnak!

Köszi!:)

kommentbe, vagy akár privátba is



2014. okt. 13. 16:53
 1/4 anonim válasza:
90%
Harmadéves vagyok Pécsen. Eddig egyetlen egy tárgyam volt magyarul,az is a legelső félévben. Eléggé tanártól függnek a dolgok, elég sok irodalmas óra van amire kb 2500 szavas beadandókat kell írni (többnyire műelemzés). Ha nem ugyanaz a gondolatod mint a tanárnak akkor visszadobja egy egyessel,de ha normális akkor értékeli a saját gondolatodat. Az alapvizsgán nagyon magas a mérce, soknak felsőfokú nyelvvizsgája van de az alapvizsga még nincs meg. Ha még egyszer választhatnék nem ide jönnék, mert az első év alatt magát az angoltudásomat jobban elfelejtettem mint tanultam volna.
2014. okt. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! Tehát az angol tudásod nem erősödött, inkább csak romlott a nyelvtudás? Hogy történt ez, amikor angolul folynak az órák? Meg a vizsgák is, ugye?
2014. okt. 14. 14:55
 3/4 A kérdező kommentje:

Ja,és utána mihez kezdesz a diplomával, mik a terveid? Mesterszak? vagy milyen munkakörben akarsz elhelyezkedni? És Mo-ban ,vagy külföldön gondolkozol?

(ment a zöld kéz amúgy:)

2014. okt. 14. 14:56
 4/4 A kérdező kommentje:
És milyen gyakorlat van anglisztika szakon?
2014. okt. 16. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!