Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosira jelentkezőként mikor...

Orvosira jelentkezőként mikor érdemes beszereznem az első évhez szükséges tankönyveket?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy bizonyos könyveket nem érdemes újonnan megvenni, mert használtan is megteszik, van amit ki lehet kölcsönözni a könyvtárból. Viszont nem egyedül leszek elsős, ezért érdekelne, hogy körülbelül mikor érdemes felkutatni a szükséges könyveket, például gólyatábor előtt vagy a beiratkozás előtt?

Tudom, még a felvételi ponthatárok nem derültek ki, ezért csak kíváncsiságképpen érdeklődnék.



2021. máj. 24. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Ha már felvettek akkor a Sobottát érdemes, főleg ha viszonylag jó / jobb áron van.

Az biztos, hogy kell.

Facebookon vannak ilyen csoportok, ahol orvosis jegyzeteket, könyveket lehet venni jó áron :)

2021. máj. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Én megvárnék valamilyen gólyanapot és ott lecsapnék egy felsőbbévesre, hogy ő miket ajánl, mit votl nehéz beszerezni, egyáltalán minek van tényleges haszna.

Sőt sokszor amúgy az első előadáson szokott kiderülni, hogy az adott tanár melyik tankönyvet ajánlja.

2021. máj. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is várnék addig , amíg egy felsőbb évessel nem beszélnék. Ők tisztában vannak azzal, hogy mire miből érdemes tanulni . Anatómia atlasz tuti kelleni fog, de a többi tankönyv már kérdéses. Vannak kidolgozott jegyzetek , előadások( én most szigorlatoztam le pathologiából és szinte előadásból tanultam), használtan is tudsz beszerezni. Én három év alatt kettő tankönyvet vettem meg újonnan: anat atlaszt és kórélettan tankönyvet.

Szeptemberben szoktak lenni akciók a Medicina könyvesboltban, ha vmi újat szeretnél venni. Sok sikert a felvételihez!:)

2021. máj. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!