Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségi megtekintésre...

Érettségi megtekintésre egyedül szokás menni?

Figyelt kérdés

Apukám (matektanár😅) szívesen velem jönne hogy megnézze az eredményeimet, de nem tudom, lehet-e ilyet.


Szokás szülővel érkezni? Lehet ilyen időszakban egyáltalán?


2021. máj. 25. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sosem lattam meg szulot erettsegi megtekintesen. A feladatlapot viszont nyugodtan lefotozhatod, igy otthon megnezheti.
2021. máj. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretne akkor szerintem ne mond neki, hogy ne, engem nem zavarna.
2021. máj. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Lefotóztatod fenymasoltattathatod. Felesleges veled mennie nem is szokas.
2021. máj. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Azt valaki tudja már, hogy hány órától lehet megtekinteni?

Ugye 31 és 1-én lehet megnézni, de most ha oda megyek reggel 8-ra, gondolom van tanítás a többi gyereknek, akkor valaki megtudja mutatni?

2021. máj. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Ki volt jelölve egy terem, ott volt x tanár (váltották egymást, mikor ki ér rá) és a megadott időn belül bármikor lehetett menni. Nálunk csak egyesével engedtek be, sorban kellett állni így is, nagyon sokan voltak. Le lehetett fotózni akár az egészet is, szerintem az úgy tökéletes. Nem nagyon szerették, ha valaki ott elkezdte ellenőrizgetni, számolgatni stb. és szóltak is, mert mindenki sorra akart kerülni,
2021. máj. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Okés, köszi
2021. máj. 25. 15:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért lettünk 5#-el lepontozva, de köszi 5#!
2021. máj. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem en pontoztalak le :(
2021. máj. 25. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!