Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mekkora esély van...

Szerintetek mekkora esély van rá hogy felvesznek? PTE-ETK (gyógytornász)

Figyelt kérdés

PTE -ETK gyógytornász szakára jelentkeztem Szombathelyen. Nagyon elrontottam az érettségimet, ha jól számoltam maximum 380 pontom lesz. Szerintetek van esélyem bejutni? Az a gond, hogy ha jól tudom csak 20 embert vesznek fel államira. Tavaly itt 280 volt a minimum ponthatár.

Valaki aki esetleg oda jár, hány ponttal kerültél be? Ha nagy csoda folytán mégis felvennének mire számíthatok? Érdekelne a véleményetek



2021. máj. 25. 15:34
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Brutál sokat emelkedett, engem nem vettek fel
2021. júl. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
349-el engem is “csak” Zalaegerszegre vettek fel. Valami ilyesmire számítottam, de azért titkon szurkoltam, hogy ne járjak így... Aki bekerült gratulálok, aki nem, nektek pedig fel a fejjel és kitartást. Bízzunk, hogy lesz pótfelvételi
2021. júl. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Gratulálok mindenkinek akinek sikerült!

Én sajnos 3 ponttal lecsúsztam, úgyhogy ez nem jött össze😢

2021. júl. 22. 22:15
 24/25 anonim ***** válasza:
Őszintén, mik voltak ezek a ponthatárok? Nem csak a PTE-n, hanem úgy az összesen. Olyan köztes pontszámok nem is nagyon voltak. Vagy 280 vagy pedig 370 környéke és felfelé.
2021. júl. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is gázos
2021. júl. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!