Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyibe fog kerülni ez nekem?

Mennyibe fog kerülni ez nekem?

Figyelt kérdés

Ma az osztályteremben krétával tollasoztunk és lehetséges hogy egy kicsit elhajlott miatta a lámpa egyik része.


Itt bekarikáztam hogy mire gondolok pontosan: [link]

(Nem saját a kép)


Azért írtam hogy lehetséges ugyanis nem biztos hogy most hajlott el, lehetséges hogy régóta úgy van. Plusz én olyan irányból ütöttem hogy ha el is találta volna a kréta akkor pont a másik irányba kellett volna elhajlania. A lámpát nem néztük hogy működik-e de ha jól tudom ennek ellenére ugyanúgy működnie kell főleg hogy csak egy kicsit hajlott el. Attól függetlenül ha valamelyik osztálytársam elmondja az osztályfőnöknek (nem tartom valószínűnek) vagy az észreveszi magától én leszek miatta a hibás. Nem tudom bizonyítani hogy nem én voltam, kerestem régebbi képeket de egyiken sem látszik pont az a lámpa. Ki is fizetem, nem akarok ebből az egészből nagy ügyet csinálni csak szeretném tudni hogy nagyjából mennyire számíthatok. Remélem hogy ilyen esetben nem kell az egész lámpát cserélni. Előre is köszönöm a válaszokat.



2021. máj. 28. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem minden iskola minden termében van minimum egy ilyen lámpa, ami el van hajolva/ tele van krétával, valszeg csak annyit mondana az ofő, hogy máskor ne csináld és annyi.
2021. máj. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De attól még működik a lámpa ugye? Mert ha igen akkor nem hiszem hogy akárkinek feltűnne
2021. máj. 28. 22:09
 3/3 anonim ***** válasza:
96%
nem hinnem, hogy ez barkinek is feltunik. ha a lelkiismeretedet megnyugtatja, beszelj az osztalyfonokoddel de nem hinnem hogy ennek komolyabb kovetkezmenyei lennenek.
2021. máj. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!