Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A tanáraitok használtak...

A tanáraitok használtak alsóban v.mi szürke ragacsot, amivel a rajzokat raktak ki a falra meg kb mindent, amit ki lehet rakni? 😂😂

Figyelt kérdés
V.mi gyurmaszerű v.mi volt. Az mi lehetett?

2021. máj. 31. 12:59
A kérdező szavazást indított:
Nem tudom mire gondolsz
Igen nálunk is használtak
Nem tudom én sem mi az, de szívesen megkóstolnám
Mi van?
28 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyesmire gondolsz? [link]
2021. máj. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

blu tack-nak hívják, és minden papírboltban lehet kapni.


[link]

2021. máj. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Óóó, a gyurmaragacs :D. A suliban parafatáblába gombostűztünk, de az oviban mérhetetlen mennyiséget használtunk ebből. Mindenre :).
2021. máj. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gyurmaragasztó. Régi szép emlékek😅 Nem csak suliban, itthon is használtuk, emlékszem rá volt írva, hogy nem hagy nyomot, de bizonyos felületeken hosszú idő után mintha zsíros folt maradt volna utána. Próbáltam bútorra is ragasztani vele, arra túlságosan is jól tapadt, viszont nyom nélkül lejött.
2021. máj. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!