Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Írásbeli érettségire mehetek...

Írásbeli érettségire mehetek sötétszürke szoknyában? Vagy kötelező feketében lenni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 4. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én már érettségiztem. Kb. semmit sem érdekel miben mész. Ül tőled messze egy tanár középen egy asztalnál és írogat, meg dolgozatokat javít. Te meg el vagy foglalva az érettségiddel. Nem lesz bent a tanárod sem, aki az adott tárgyat tanítja, így ülhetnél ott farmerba is, mert nem tud mit csinálni.
2013. máj. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha nincs más megteszi a sötétszürke
2013. máj. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Mehetsz sötétkék színűben is
2013. máj. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mehetsz abban, a kutyat nem fogja erdekelni.
2013. máj. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
kerestem feketét, és csak tényleg idősebb korosztálynak valót találtam, ezért maradtam a szürkénél. akkor remélem jó leszek így is :)
2013. máj. 4. 13:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Van, aki világos szürke nadrágban ballagott nálunk tavaly. Ők is abban mentek érettségizni. Szóval igen, de még a szóbelire is mehetsz abban.
2013. máj. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy sötét legyen

A sötétszürke az is sötét

2013. máj. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
és esetleg sötét, egyszerű farmerban (nem csillog, nincs kiszakadva, nincs koptatva) meg magassarkúban/topánkában és matrózblúzban? ha nem muszáj, nem ülném végig mind a 6 érettségimet harisnyában aszalódva :D
2013. máj. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudom, de remélhetőleg valaki megírja :) addig is én köszönöm az előző válaszolóknak :)
2013. máj. 5. 22:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Már voltam érettségin és hidd el nem a ruhádat nézi senki, különösen a tanár. Annyira érdekeletlenek, hogy kb. volt nálunk, aki kiment 5 percre.
2013. máj. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!