Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor van a MOME-n végleges...

Mikor van a MOME-n végleges eredményhirdetés?

Figyelt kérdés
a hivatalos értesítés július 22.-e, azt tudom, de hallottam olyan infókat, hogy a MOME hamarabb küld tájékoztatást az eredményekről.

2021. jún. 1. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Az utolsó forduló után kb egy héttel már ki szokták rakni a pontokat, azaz ha belépsz a felvibe, akkor 0 pont helyett látod a már a tényleges pontodat. Ebből meg lehet következtetni, például ha max pontod van, akkor biztos felvettek, vagy ha csak pár pontot vesztettél, akkor is szinte biztos. 380 környékén elég kétesélyes, ha meg sokkal kevesebb, akkor biztos, hogy nem. Nem kapsz korábban hivatalos értesítést innen sem, az központilag megy.
2021. jún. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Melyik szakra jelnetkeztel? Hany pontod lett?
2021. jún. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
designkultúra és nem tudom még, csak júliusban lesz a szóbeli :D
2021. jún. 16. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!