Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ebben az esetben is kell...

Ebben az esetben is kell mennem a szóbeli megnyitóra, majd az eredményhirdetésre is?

Figyelt kérdés
Tavaly érettségiztem, idén csak egy tantárgyból teszek szintemelőt. Tavalyról emlékszem arra, hogy a szóbeli megnyitóján elmondták az emeltek eredményét és utána következett a többi szóbeli, majd az eredményhirdetéskor osztották ki a bizonyítványokat. Akkor ugye egyértelmű volt, hogy ott leszek a szóbeli megnyitón, hiszen nekem is kellett aznap vizsgáznom, viszont most nem tudom, hogy szintén ott kell-e lennem vagy az is elég, ha csak az eredményhirdetésre megyek el, mert gondolom ugyanúgy ott fogom megkapni a tanúsítványomat.
2018. jún. 7. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, nem tudok érdemben hozzászólni, csak azért írok ide, hogy ne vesszen el a kérdésed mert ez engem is érint. Úgyanúgy 1 szintemelőt teszek, én pl angolból, és fogalmam sincs menjek e a megnyitóra. Elég értelmetlen lenne egyébként, mivel már nekem nincs is akkor vizsgám utána, ahogy neked sincs.
2018. jún. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Nem hiszem, én is csak két tantárgyból teszek (külföldi vagyok), és nem is tudok semmiféle megnyitóról. :D
2018. jún. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, szerintem is teljesen felesleges csak azért külön bemenni pár percre, hogy megtudd az eredményt, mikor másnap vagy néhány nappal később úgyis megkapod. Viszont a "papíron", amit küldtek a szóbeli megnyitó időpontja is fel van tüntetve és ez bizonytalanított el.
2018. jún. 7. 15:56
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az előző iskoládban jelentkeztél. Nekem most azt mondta az igazgatóhelyettes, hogy (miután megnézte, melyik osztály bizottságához tartozom) az eredményhirdetésre nekem nem kell bemennem, de délelőtt én is menjek oda, külön majd odaadják a tanúsítványom.
2018. jún. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!