Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyet csinálhat egyetemen a...

Ilyet csinálhat egyetemen a tanár?

Figyelt kérdés
Megbuktam anat írásbeli vizsgán, és írtam a tanárnak, hogy felvehetem e a következő időpontot (még van három, de már meg van hirdetve a csak szóbeli utóvizsga is) de félek, hogy azt fogja mondani, hogy már csak szóbelizhetek, mivel nem sikerült a vizsgám. Előző félévben is állítólag ezt csinálta, csak akkor úgy tudom, hogy nem volt bukás, csupán aláíráspótlásnál csinálta ezt.

2021. jún. 2. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Természetesen csinálhat. Minden tanár másképp vizsgáztat, ezt mi nem tudjuk biztosra megmondani. Tanulj a szóbelire, és akkor nagy meglepetés nem érhet.
2021. jún. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Én nem értem. Ha megbuktál írásbelin, akkor hogyhogy szóbelizhetsz?
2021. jún. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2!

Gondolom a szóbeli az utóvizsga

2021. jún. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Megteheti, de nem mondta el a követelményeket? Ezt előre szokták mondani, nem vizsgaidőszak közepén.
2021. jún. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csinálhat. Van, ahol bármely következő "rendes" vizsgaalkalmon UV-zhatsz, és van, ahol külön UV alkalom van. Ezt alapvetően az oktató kellett volna, hogy kihirdesse (vagy nektek kellett volna rákérdezni) a vizsgaidőszak elején.
2021. jún. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Így van ahogy az 5-ös mondja. A tárgyleírásnak viszont erre a kérdéskörre is ki kéne térnie, és az abban foglalt információk a hivatalosak, tehát attól a szemináriumvezetők nem térhetnek el. Azt ajánlom hogy olvasd el azt, általában vagy az egyetemek honlapján, vagy a neptunban lehet ezeket elolvasni vagy letölteni. Ha aszerint a tanárod nem jár el szabályszerűen, akkor vedd fel a kapcsolatot a tárgyfelelőssel.
2021. jún. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt a kuplerájt!
2021. aug. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!