Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pedagogiai és családsegítő...

Ibolyahajnal kérdése:

Pedagogiai és családsegítő munkatárs tanfolyam elvégzéséért kapok többletpontot idén (2021) meg esetleg jövőre?

Figyelt kérdés
A tanfolyamnál azt irják hogy OKJ és 5414002 számú. Pszichologia szakra szeretnék majd jelentkezni.

2021. jún. 2. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Csak gyógypedagógián adnak érte.
2021. jún. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pszichológián ettől az évtől már nem fogadják el, pedig 2 éve én is elsősorban ezért kezdtem el ezt a képzést.

Elvileg ez minden évben változhat, hiszen az egyetemek szavazzák meg, hogy mit fogadnak el, viszont pszichológiánál én nem számítok számunkra pozitív változásra, hiszen így is többszörös a túljelentkezés.

A képzés pozitívuma azonban, hogy segít felkészülni emelt pedagógia érettségire, amit viszont elfogadnak pszichológia szakon, mint felvételi tárgy.

Egyébként egészségtudományi képzésnél is elfogadják a (táblázat szerint) a ped asszisztens és családsegítő munkatárs okj bizit.

2021. júl. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos engem is villàmcsapàskènt èrt , hogy nem fogadjàk el 😔

Kàrolira jelentkeztem levelezőre, ès ìgy csak 440 pontom van, ami viszont èdes kevès 😔

2021. júl. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Katalinkatica ***** válasza:
0%

Nekem elfogadták az okj-t Óvodapedagógus szakra-és Csecsemő-kisgyermeknevelőre is! Szerintem a tanárira is elfogadják! Ha az okj szakmai vizsgából számítják majd a pontokat és ha 5-ös az okj akkor max 400 pontot kapsz érte! Sajnos csak bemenetelhez volt elég az emelt érettségim és nem kaptam plusz 50 pontot! De pszichológiára nem tudom! Ha Romániában levelezőre mész akkor ott nincs ilyen szigorú bemenetel! Énis oda gondolkoztam!Viszont a diplomát el kell fogadtatni-de az működik egyszerűen!

Üdv !

2021. júl. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tanító szakra is elfogadják? Tudja ezt biztosra valaki?

Úgy hallottam, hogy már nem fogadják el. Ismerősöm sem tudott elvileg vele jelentkezni.

2021. júl. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Katalinkatica ***** válasza:
Igen elfogadják! A felvin a pontszámításnál (a szakmai vizsga számítás) 2021 1Asz táblázatban ott van a tanító is!
2021. júl. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De csak akkor kapsz érte plusz pontot ha az eredménye jeles vagy négyes.
2021. júl. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!