Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetemi gazdasági...

Melyik egyetemi gazdasági szakokkal van lehetőség arra, hogy akár vezető pozícióba is jussunk?

Figyelt kérdés

2021. jún. 4. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Sok minden fugg Toled is,hogy mi plusz dolgokat teszek bele az egyetemi eveidbe es a tanulmanyaidba,de CORVINUS es ELTE,ezt a kettot mondanam,hogy a konkret kerdesedre valaszoljak.
2021. jún. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

A vezetői pozíció nem egyetemi szaktól függ. Vezető akkor lesz, ha rátermett vagy, és ezt a környzeted is így látja. Simán lehetsz vezető érettségivel is. A vezetőség lényege, hogy tudsz felelősséget vállalni és értesz az emberekhez.


Elég szomorú amúgy, hogy mindenki egyből vezetőségről álmodozik... ilyen fiatalon azon kellene még gondolkodnod, hogy mi az, ami igazán érdekel, miben találsz örömet, mivel akarsz foglalkozni...


A kérdésedre válaszolva: az összessel eljuthatsz vezető pozícióba, és egyik gazdasági szak sincs előnyben a többihez képest. HR diplomával is lehetsz HR vezető. Az összes többivel: marketing, pénzügy, nemzgazd, gazdmen stb. stb. mind lehetsz vezető.

2021. jún. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%

Hagyjuk már ezt a hülyeséget.

Segget kell nyalni jó keményen meg lszarni mindenki fejét lefelé.

Ennyi kell ahhoz, hogy vezető legyél.

2021. jún. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Elso vagyok,elnezest,nem vettem eszre h a szakra vagy kivancsi es nem az egyetemre,igen teljes mertekben egyetertek a masodikkal:)
2021. jún. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos a 3-nak is igaza van, sok helyen le..arják milyen diplomád van, mennyire vagy jó szakember, ha a személyiséged valakinek nem szimpatikus. Azokat az embereket általában mellőzik, vagy alacsonyabb pozícióba kerülnek. Szóval, ha nem haverkodsz, nem próbálsz beilleszkedni, vagy egyszerűen nem vagy szimpatikus nekik, akkor teljesen mindegy milyen diplomát szerzel.
2021. jún. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

Mindegy hogy mi, csak vezető?


Akkor csinálj jogosítványt buszra.


Amúgy meg azt kell csinálni, amit szeret az ember, és akkor egy idő után eljut arra a szintre, ahová való.

2021. jún. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Én biológus + élelmiszerbiztonsági- és minőségi mérnök vagyok és vezető. Jah és senkinek nem nyaltam be.
2021. jún. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!