Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha államvizsgán az egyik...

Ha államvizsgán az egyik tételhez hozzá sem tudok szólni, de a másokat tudom akkor lehet kettes a vizsgám? (MSC)

Figyelt kérdés
2021. jún. 5. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
dehogy lehet. azt kell tudni amit kérdeznek. az senkit se érdekel hogy a másik tételt kívülről fújnád, ha nem azt kérdezik. de ilyen helyzetnek ne tedd ki magad, komolyan! tudj mindegyikről beszélni valamennyit, mikor elmondtad amit tudsz, a tanárok majd kérdeznek, arra megpróbálsz válaszolni, elkezdtek beszélgetni a témáról. nem csak a tárgyi tudást nézik, azt is tudni akarják, ki tudod-e találni a helyes választ valamilyen logika alapján, mekkora rálátásod van a témára úgy általában.
2021. jún. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nálunk 2 tételt kell húzni, az első az szakmai tárgy, azzal nem lesz gond, viszont a másik az valószínűségszámítás/fizika, Ha az elsőt kimaxolom a másodikat nem tudom az elvileg 50% :D
2021. jún. 5. 11:59
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mindenhol két tétel van. nálunk A és B volt, az A az általános, B a szakirányos. mindkettőből át kell menni.
2021. jún. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!