Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha egy olyan iskolaba jarok...

Ha egy olyan iskolaba jarok ahol az osszes oszt. tarsam 4-es, 5-os tanulo, en pedig 3-as tanulo, az gaz?

Figyelt kérdés
2021. jún. 7. 05:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Pontosabban az osztalytarsaim is szoktak rossz dolgozatot irni nyilvan, meg van meg egy, aki nehany tantargybol harmasra all. Meg van par ember, aki majdnem minden dolgozatnal puskazik.
2021. jún. 7. 06:01
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Amennyire szar a kozoktatas, nem leszel hatranyban.


Inkabb fejleszd magad a logikai gondolkodasban(logikai muveletek, bizonyitas, cafolas, erveles, kovetkeztetes, stb.)


Tanulmodszertanban.


Szovegertesben.


Szovegalkotasban, esszeirasban, majd szakdolgozatitasban kesobb.


Nem beseggeltetni kellene a tananyagokat, hanem tanulasi modszereket, eszkozoket kellene a gyerek kezebe adni, amivel akar a netrol megszerzett informaciokat is tudja hasznositani.

2021. jún. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha az összes osztálytársad 4-es vagy 5-ös, szerintem az nem őket minősíti föl, hanem az iskolát le.


Tanulj, tényleg nagyon fontos hogy tanulj, később majd megérted miért. Ha nem megy valami, használd a számítógépet, a YouTube-on minden fönnvan, csak jól kell keresni, de itt a gyakorin is nagyon segítőkész mindenki, kérdezz, és segít neked. Azért jöttek föl ide :) Matekból, nyelvtanból, természettudományos tárgyakból, bármiből.



Nem tudom hány éves lehetsz, ha még ált. sulis vagy, azért is fontos hogy jó középiskolába kerülj, mert ez egy erős általánosítás, de minél erősebb és jobb egy középiskola, annál jobb és kedvesebb a közösség, több barátod lesz, jobban fogod magad érezni.


Tanulj hogy boldog légy :)

2021. jún. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én egy nagyon erő gimnáziumba járta, ketten voltunk fekete bárányok, akik nem 5-ös tanulók. Nagyon rossz volt, emiatt a tanárok ránk másképp tekintettek és az osztálytársak is hülyének hittek. Jó a másik lány tényleg butácska, de nagyon kedves, ezért nem kellett volna így bánni velünk. Nekem igazából sok oka volt amiért rosszabbak voltak a jegyeim: napi 2órát utaztam a suli miatt, lázadás, számítógépes játékok, akkor kezdtem ismerkedni a párommal, ami sok időt elvett a tanulából.

A lényeg, hogy ne hidd el nekik, hogy te ezért kevesebbet érsz és buta vagy!

Egyetemen most a szakomon alapképzésesek közül valószínűleg a legjobb lesz az átlagom. Doktorálni is tervezek. Eközben néhány nagyokos osztálytársam volt akit nem vettek fel oda ahová szerette volna, vagy elment zenésznek.

Ha az érettségin belehúzol felvesznek ahová szeretnéd az a lényeg, nem fog számítani, hogy te kicsit másképp indultál neki.

2021. jún. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Hozzá kell tennem, hogy általánosban is hasonlóan fekete báránynak éreztem magam és ki is lettem közösítve emiatt ott és gimiben is. Talán emiatt is megéri kicsit jobban tanulni, mert így tönkremegy az önbecsülésed és magabiztosságod 0 lesz.

Amit sajnálok, hogy nyelveket nem tanultam rendesen. Az hogy irodalmat nem voltam hajlandó bemagolni meg hasonló hülyeségeket nem befolyásolja az életemet szerencsére.

2021. jún. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!