Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennétek iskolába a helyemben?

Mennétek iskolába a helyemben?

Figyelt kérdés
Szóval...Mindenki gúnyt űz belőlem és kiközösít,kb minden nap sírva jövök haza. Szerdán lebetegedtem,így csütörtökön és pénteken nem mentem,viszont az orvos nem írt dátumot az igazolásra.Anya azt mondta ha itthon szeretnék maradni ezen a héten,akkor megtehetem...Ti itthon maradnátok? Egyébként nem én dramatizálom túl,nagyon rossz az osztályközösség, 15en vagyunk és én vagyok az akinek 1 barátja sincs.Mindig csúfolnak,mert kituno vagyok és mert gondor hajam van. Itthon olyan jó volt most 2 napot, de félek mit szólnak hozzá ha nem megyek a héten.Utána még lesz 2 tanítási nap,arra bemegyek
2021. jún. 6. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
98%

Nem!


A leheto leghamarabb iskola valtas. Sopredekkel nem tudsz mit kezdeni.


Irigyek, birkak, csorda szellem.

2021. jún. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi❤ hála ez az utolsó évem ebben az iskolában
2021. jún. 6. 13:50
 3/4 anonim ***** válasza:
96%

Remelem tanultal belole, meg a szuleid is!


Mert ha a masik iskola is hasonlo lesz, akkor azonnal lepni kell, mert az ilyen sopredek visszahuz teged. A lelki beked, a jovod, sokkal tobbet er! Te is sokkal tobbet ersz!!!

2021. jún. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
95%

Szerencsére nincs sok hátra a tanévből, szeptemberben iratkozz át valahova ha teheted.


Ne sírj ilyen gyökerek miatt! Kitartást :)

2021. jún. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!