Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Angolból és Olasz Matekból...

Angolból és Olasz Matekból kell pótvizsgát tennem. Az első tárgyból alig tudok valamit 10.ben járom mennyi az esélye hogy meg tudom tanulni agusztusra? Nehéz az angol pótvizsga?

Figyelt kérdés
Bármilyen tapasztalatok jöhetnek a pótvizsgával kapcsolatban.

2021. jún. 10. 07:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Magántanár szerintem simán tud még segíteni
2021. jún. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te magyarul is alig tudsz!
2021. jún. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok kedves válaszolók, tehát a nulláról is felépíthetem az angol nyelvtudásom hogy átmenjek a vizsgán?
2021. jún. 10. 08:40
 4/7 anonim ***** válasza:

#1 Ez ugye javítóvizsga lesz, nem szabadna nehezebbnek lennie mint pl. az alapfokú angol nyelvvizsga. Én tanárnak készülök és eddig az a tapasztalatom, hogy az alapvető igeidőkkel tisztában lenni és szavak nagyobb tételben való tanulása sokmindenre elég.

Legelőször egy angoltanárral kellene beszélned aki úgyis gyorsan felméri, honnan kellene kezdenie veled. Aztán eljárnál hozzá különórára ahol csak veled foglalkozna.

Azt hozzá kell tenni, hogy ő elmagyarázza az igeidőket emészthetően, gyakorolja veled a kiejtést, a hallott szöveg értését stb. de a te szorgalmadon múlik a vizsga sikeressége (mennyi új szót tanulsz meg hétről-hétre stb.).

Szerintem minimum konzultálj különórákat adó tanárral, egyedül így ne vágj neki.

2021. jún. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ha bárkinek van valami amivel növelhetem az esélyeim akkor írja le.
2021. jún. 10. 11:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha jól sejtem, 2. idegen nyelvként tanulod heti három órában az angolt, kezdő szinten... heti három órával ez nem túl nagy tananyag, egy-két hónap alatt behozható, de tényleg nem ártana hozzá egy magántanár.
2021. jún. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia az Olasz a második idegen nyelv.
2021. jún. 10. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!