Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Dietetika vagy jog éri meg...

Dietetika vagy jog éri meg jobban?

Figyelt kérdés
2021. jún. 13. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Világos, hogy a jog.
2021. jún. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1%
Hát, ha nem félsz a kiégéstől, akkor lehet bármelyik, de azt hiszem, a jog 6 éves képzés, ha nem csúszol. De én tehát nem értek hozzá; de amelyikhez jobban lenne kitartásod pl esetleg; hogy étkezési tanácsokat adj másoknak, hogy mindegyiket mindig végighallgatni, és akkor kajálásokat összeállítani. Vagy tanulni rengeteget; és utána még védeni embereket. De tehát én nem értek hozzá egyáltalán, egyik szakmában sem dolgoztam sose. De szóval egyébként mind a kettő foglalkozás lehet menő.
2021. jún. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Abból, amit írtál 2. tényleg semmit sem tudsz ezekről a dolgokról, de akkor meg minek írogatsz ide.
2021. jún. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

*próbálj szívedre hallgatni

De logikával is mehet akár,hogy pl próbálod elképzelni mind a két foglalkozásban magad 10-15 év múlva; és hogy melyikben éreznéd jól magad még akkoris.


Vagy pedig pl,hgoy sorold fel mindkettőnek mondjuk mik az előyneik melyik képzésnek a te számodra személyesen; és akkor amelyikből több előny van, az lenne neked mondjuk a jobb, vagy nemtom, ha tudsz pl hátrányokat is írni, és akkor amelyikből kevesebb a negatív; vagy még pl lehet, hogy amit a pluszjel alá írsz, meg amit a minuszjel alá, azok kioltják egymást;


de én pl nem tom.

2021. jún. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mindketto erdekel igazabol, talan a dietetika picit jobban, es az is vonzobb hogy nem olyan hosszu es nehez a kepzes (azok alapjan amit hallok a jogrol). Viszont nem szeretnek minimalbert vagy ahhoz kozeli osszeget keresni, sok rossz tapasztalatot hallok hogy keves a fizetes. Errol tudtok valamit? Korhazon kivul hol lehet vele elhelyezkedni?
2021. jún. 13. 19:25
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
A gyógytornászok fizetése annyira nem rossz míg jogbol nagy a túlképzés a mostani időben, tapasztalat én jogra járok :/
2021. jún. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Egyáltalán mit csinál a dietetikus? Kapnak ezzel a végzettséggel egyáltalán normális munkát? Vagy mindenki edzőteremben lesz menü összeállító egy edzés mellett? Nekem ez annyira megfoghatatlan. Remélem leírja valaki.
2021. jún. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Csodálatos ezen az oldalon az igazat sem lehet megmondani ezt a baromságot, mindenki azt tanul amit szeretne igenis a dietetika nagyon fontos, nagyon sok túlsúlyos ember van Magyarországon, és ha nekik kínálsz elérhető áron étrendet hidd el sokra viheted. Igaz vállalkozni kell de ebben a világban hol nem.
2021. jún. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

A dietetikus legfontosabb feladata véleményem szerint, hogy különböző betegségekhez a megfelelő étel összeállítással elősegítse a gyógyulást, vagy enyhítse a folyamatot. Fontos szerepet játszik az eü-ben, de nem feltétlenül csak ott lehet elhelyezkedni. Ahol lehet enni, ott sokszor jelen van dietetikus. Vendéglátóiparban is el lehet helyezkedni.

Nem dietetikus vagyok, csak eü dolgozó és ezt csak én látom így.

2021. júl. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!